ETS2: Doradca drogowy (GPS)

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Doradca drogowy (GPS)

Drugim ważnym elementem widocznym w prawym-dolnym podczas prowadzenia pojazdu rogu jest doradca drogowy - ETS2: Doradca drogowy (GPS) - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Drugim ważnym elementem widocznym w prawym-dolnym podczas prowadzenia pojazdu rogu jest doradca drogowy. Na jego górze znajduje się masa ważnych w każdym momencie informacji: aktualna prędkość, wrzucony bieg, stan ciężarówki, napełnienie baku, ikonka łóżka oznacza stopień zmęczenia, ikonka e-maila, dzień oraz godzina w grze, a poniżej stan firmowego konta.

Od niedawna można się cieszyć nowym usprawnieniem dodanym do doradcy a mianowicie - jakie ograniczenie prędkości obowiązuje na obecnej drodze - ETS2: Doradca drogowy (GPS) - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Od niedawna można się cieszyć nowym usprawnieniem dodanym do doradcy a mianowicie - jakie ograniczenie prędkości obowiązuje na obecnej drodze. Funkcję można wyłączyć w ustawieniach rozgrywki.

Zakładka z ikoną kursora (domyślnie [F1]) pauzuje rozgrywkę oraz umożliwia poruszanie się po doradcy drogowym za pomocą myszki. W pierwszej zakładce (domyślnie [F5]) znajduje się mapa. Klikając kilkukrotnie klawisz tej zakładki (domyślnie [F5]) zmieniasz skalowanie mapy. Jeśli wyznaczyłeś sobie jakieś miejsce do dotarcia bądź wykonujesz jakieś zlecenie trasa do celu zaznaczona jest na czerwono. Poniżej znajduje się informacja przewidująca kiedy i o której dotrzesz do tego celu oraz ile kilometrów do przejechania ci jeszcze pozostało.

W drugiej zakładce (domyślnie [F6]) widzisz informację o aktualnym zleceniu (są one wyświetlane jeśli podjąłeś się dostarczyć jakiś transport) - ETS2: Doradca drogowy (GPS) - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W drugiej zakładce (domyślnie [F6]) widzisz informację o aktualnym zleceniu (są one wyświetlane jeśli podjąłeś się dostarczyć jakiś transport). Wypisany jest tutaj ładunek jaki przewozisz, miasto docelowe oraz firma do której masz dostarczyć ładunek, termin dostawy, przewidywany przychód ze zlecenia (jeśli wszystko pójdzie dobrze), w końcu pozostały do zrealizowania zlecenia czas (wliczony jest w to czas konieczny na odpoczynek). Na samym dole zawsze wyświetlana jest informacja za ile czasu musisz zrobić sobie przerwę na odpoczynek. Tutaj także możesz anulować zlecenie.

Trzecia zakładka (domyślnie [F7]) prezentuje procent zniszczeń ciągnika oraz procent uszkodzenia przewożonego ładunku (co ma wpływ na otrzymaną zapłatę) - ETS2: Doradca drogowy (GPS) - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Trzecia zakładka (domyślnie [F7]) prezentuje procent zniszczeń ciągnika oraz procent uszkodzenia przewożonego ładunku (co ma wpływ na otrzymaną zapłatę). Czwarta zakładka (domyślnie [F8]) jest najmniej ważna a przedstawia wiadomości e-mail wysłane przez bank, firmy lub pracowników.

Euro Truck Simulator 2

18 października 2012

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
W
Junior 1
2024-11-25 02:44

Witam mam problem.
Po dokupieniu DLC West Balkans wyrzuca mnie z gry w dwóch miastach.
Czy ktoś z Was wie jak ten problem rozwiązać?
Jeśli się da to jak to zrobić?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Junior 5
2024-06-13 21:28

Wie ktoś jak w najnowszej wersji ets2 regulować te parametry?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Junior 1
2023-12-08 22:56

Mam problem z grą, a dokładniej jak jadę ciężarówką to ona mi potrafi jechać, ale do tyłu. Nie za bardzo wiem co jest grane, ktoś powie jak mogę naprawić problem?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Legionista 8
2024-02-07 10:03

Wrzuć pierwszy bieg, a nie wsteczny, to ciężarówka pojedzie do przodu :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
J
😃
Junior 1
2023-07-23 21:40

Witam, jakby wywalało z gry na pulpit do jak do naprawić?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
W
Junior 1
2023-04-19 11:43

Szkoda że portal milczy o grze Truck World, jestem ciekaw czy może to być realna konkurencja dla ETS i ATS

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Junior 1
2023-04-18 14:46

witam czemu mam całą czerwoną mape nie mam wyznaczonej trasy

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
S
Junior 1
2022-10-01 23:35

Czemu nie mogą dodać jakiejś mini naczepki do škody, w tedy nie tylko będzie można zwiedzać ale też będzie dało się zarabiać jakieś 26 tys za 1200km z ładunkiem np ogórki kiszone waga 360kg

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
A
Junior 1
2021-12-08 19:22

Siema, mam taki problem. Moi kierowcy sami się zwalniają. Dostaje od nich wiadomość z powiadomieniem ,że nie mają własnej ciężarówki i czekają bez pracy, leczy maja własną ciężarówkę i są w trakcie trasy. Nie wiem co robić ,a kolejni pracownicy odchodzą. Co robić? Mieliście tak?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
Junior 3
2021-08-27 11:04

Mam pytanie czy można jakoś przenieść szybko pracownika z tirem jednocześnie żeby nie trzeba było oddzielnie przenosić pracownika i tira?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
B
Junior 1
2021-03-11 22:27

a gdzie dokładnie jest opcja włączenia ograniczenia prędkości na gps

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
P
Junior 1
2021-02-01 12:11

Nie wiem jak to zrobić połączyć konto pomuzcie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Junior 1
2020-11-02 00:24

a ja mam glitch'a mam kredyt na 400k i mam go na 70dni problem w tym ze mi piszę czas trwania w dniach i mam to tak 1077dni/ z 70 i nie mogę go spłacic. a w łącznym czasie gry tez mam 10785godzin jakos tak. proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
H
Junior 2
2020-09-23 02:28

Sorry pewno za oczywiste pytanie, ale od tygodnia dopiero odkryłem tą grę. Kupiłem sobie pudełkową wersję gry i parę dodatków. Chcę pograć najpierw offline i czy np. jak osiągnę jakiś poziom, będę mieć własną firmę i ciężarówkę będę mógł dołączyć już z tym wszystkim do multi czy od nowa wszystko budować ? Zanim zacznę grać w singlu chciałbym wiedzieć. Z góry dziękuję za opd. Każdy kiedyś zaczynał :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
R
Junior 1
2020-07-08 13:20

Nie wiem czy coś źle zrobiłem ale jak chce dodać rejestrację to nie wyświetla mi się na ciężarówce

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
L
😐
Junior 1
2020-07-01 11:25

Nadal nie wiem który przycisk mam kliknąć żebym mógł regulować fotel

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
A
Junior 1
2020-07-02 02:08

Klawiszem F4

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
L
Junior 1
2020-05-20 20:54

Dlaczego ktoś bezmyślnie skopiował opisy ze Steam'a? Redakcja nie wie, że "pod rząd" jest koń (czyli taki do siodłania), a ciągłość zdarzeń określa się jako "z rzędu"??? To samo tyczy się pojęcia "ponad gabarytowy" , które powinien brzmieć "ponadgabarytowy".

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Junior 1
2019-12-07 11:34

Osiągnięcie udane wodowanie....
Odkryłem wszystkie porty wodne i przejechałem koleją do Angli a osiągnięcie mi się nie odblokowało...co można jeszcze zrobić

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
V
Junior 3
2020-02-03 23:01

Z tego co pamiętam odblokowałem je po przejechaniu mostem między Danią a Szwecją.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl