Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Doświadczenie - poziomy, jak zdobywać? poradnik Euro Truck Simulator 2

Z tej strony poradnika do ETS 2 dowiecie się, jak zdobywać doświadczenie. Znajdziecie tutaj także informację na temat poziomów Waszych kierowców.

Jak zdobywać doświadczenie?

Wykonując kolejne zlecenia zarabiacie pieniądze oraz zdobywacie punkty doświadczenia (PD). Za każdy przejechany kilometr z ładunkiem zdobywacie 1 PD. Zarówno do zdobywanej gotówki jak i PD możecie uzyskać bonusy poprzez umiejętności. Wtedy też prócz wartości bazowych otrzymujecie premie:

  1. za parkowanie - po dostarczeniu ładunku zostaniecie zapytani o to czy i jak chcecie zaparkować. Jeśli nie zdecydujecie się pominąć sekwencji to możecie wybrać opcję łatwiejszą (za 15 PD) lub trudniejszą (za 90 PD);
Doświadczenie otrzymacie także, za jazdę w trybie swobodnym - ETS2: Doświadczenie - poziomy, jak zdobywać? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
  1. za długi dystans - im dłuższą trasę przebędziecie, tym więcej PD otrzymacie. Maksymalna odległość jaką możecie przebyć w ramach jednego zlecenia jest uzależniona od posiadanych przez Was zdolności;
  2. za ładunek wysokiej wartości - im wyższy jest poziom zdolności posiadacie, tym wyższa jest premia do doświadczenia;
  3. za pilną dostawę - im wyższy jest poziom zdolności posiadacie, tym wyższa jest premia do doświadczenia;
  4. za delikatny ładunek - im wyższy jest poziom zdolności posiadacie, tym wyższa jest premia do doświadczenia.

Doświadczenie otrzymacie także, za jazdę w trybie swobodnym. Musicie mieć także na uwadze, że PD można również stracić. Stanie się tak, jeśli dostawa zajmie zbyt długo lub towar będzie zbyt uszkodzony.

Na koniec każdego zlecenia otrzymacie jego podsumowanie. Znajdziecie tam wszystkie informacje na temat przyznanych Wam punktów doświadczenia.

Zdobywając odpowiednią liczbę PD automatycznie przejdziecie na kolejny poziom - ETS2: Doświadczenie - poziomy, jak zdobywać? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Poziomy doświadczenia

Zdobywając odpowiednią liczbę PD automatycznie przejdziecie na kolejny poziom. Poniższa tabelka prezentuje ile punktów doświadczenia potrzebujecie, by awansować.

Poziom

Liczba PD wymagana

do osiągnięcia poziomu

Nazwa

0-4

0

Nowicjusz

5-9

3300

Entuzjasta

10-14

11100

Utalentowany pracownik

15-19

25400

Zawodowiec

20-24

44200

Mistrz

25-29

70200

Instruktor

30-39

103700

Elita

40-49

176700

Król drogi

50-99

249700

Legenda

100 i wzwyż

575700

Boski Mistrz

W głównym panelu dowodzenia w profilu gracza możecie przejść do "historii postępu", gdzie na wykresie widzicie, ile PD otrzymaliście za swoje poszczególne zlecenia, ile kilometrów przejechaliście oraz inne statystyki Waszej gry.

1 - ETS2: Doświadczenie - poziomy, jak zdobywać? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry