Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Losowe wydarzenia - wypadki, roboty drogowe poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnika do ETS2 dowiecie się więcej o losowych wydarzeniach, takich jak wypadki czy roboty drogowe, które mogą pojawić się w czasie jazdy.

Jak samo określanie wskazuje, losowe zdarzenia to wszelkie przeszkody, jakie pojawią w czasie Waszych podróży po Europie. Część z nich spowoduje, że zostaniecie jedynie spowolnienie, a inne mogą nawet całkowicie zablokować drogę i zmusić Was do zmiany trasy.

Częstotliwość występowania tego typu losowych zdarzeń oraz objazdów można zmienić w opcjach rozgrywki. Znajdują się tam specjalne suwaki, które pozwolą Wam dostosować ten aspekt zabawy do własnych preferencji.

Do najpopularniejszych zdarzeń na jakie natraficie na trasie zaliczyć można interwencje policji, roboty drogowe i wypadki samochodowe - ETS2: Losowe wydarzenia - wypadki, roboty drogowe - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Do najpopularniejszych zdarzeń na jakie natraficie na trasie zaliczyć można interwencje policji, roboty drogowe i wypadki samochodowe. W pierwszych dwóch przypadkach wystarczy jedynie zwolnić oraz wyminąć newralgiczny punkt. Należy jedynie uważać na pojazdy jadące z przeciwnej strony.

W przypadku wypadków sprawa jest bardziej skomplikowana - ETS2: Losowe wydarzenia - wypadki, roboty drogowe - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W przypadku wypadków sprawa jest bardziej skomplikowana. Mogą one zajmować jedynie jeden pas (wtedy postępujecie analogicznie jak w przypadku robót drogowych). Częściej jednak zdarza się, że policja zamyka drogę na całej jej szerokości. W takim przypadku jesteście zmuszeni poszukać objazdu. Jeśli zablokowaną drogą był zjazd to GPS automatycznie wyznaczy nową trasę. W innym wypadku musicie zrobić to sami przy pomocy mapy.

1 - ETS2: Losowe wydarzenia - wypadki, roboty drogowe - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry