Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Polska - drogi, miasta poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnika do ETS2 znajdziecie dokładną charakterystykę Polski, czyli jednego z państw znajdujących się w grze. Zamieszczono tutaj omówienie dróg oraz listę miast, które możesz odwiedzić.

UWAGA: Na poniższej stronie zamieszczono tylko miasta obecne w podstawowej wersji gry. Pozostałe miasta opisane zostały w rozdziale poświęconym dodatkowi Going East! Ekspansja Polska.

Drogi

W podstawowej wersji gry naszym kraju możecie się poruszać po niewielkiej liczbie dróg - ETS2: Polska - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W podstawowej wersji gry naszym kraju możecie się poruszać po niewielkiej liczbie dróg. Przede wszystkim to połączenie Poznania autostradą A2 z Niemcami, autostrada A4 z Wrocławia w kierunku Niemiec, wąska droga pomiędzy Poznaniem i Wrocławiem oraz drogi dochodzące do Szczecina - jedna od strony Berlina, druga od strony Poznania.

Nie licząc autostrad, (które prowadzą do granicy z Niemcami) drogi są wąskie i kręte - jazda nimi nie jest najwygodniejsza. Będziecie na nie jednak skazani jedynie jeśli wybierzecie dostawę zaczynającą i kończącą się w Polsce.

Miasta

Podstawowa wersja ETS2 umożliwia odwiedzenie 3 miast.

Poznań

Poznań leży w centralnej Polsce - ETS2: Polska - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Poznań leży w centralnej Polsce. Z miasta wychodzą trzy drogi: wąska na północ do Szczecina, wąska na południe do Wrocławia oraz autostrada A2 w kierunku Niemiec. Trzy firmy zlecające przesyłki znajdują się w samym mieście, a czwarta na północny-wschód od niego. Prócz tego znajduje się tu agencja pracy.

Firmy-zleceniodawcy:

3: FCP, Kaarfor, Stokes

1 na obrzeżach: Tree-ET Wood

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie