Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Włochy - drogi, miasta poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnika do ETS2 znajdziecie dokładną charakterystykę Włoch, czyli jednego z państw znajdujących się w grze. Zamieszczono tutaj omówienie dróg oraz listę miast, które możesz odwiedzić.

UWAGA: Na poniższej stronie zamieszczono tylko miasta obecne w podstawowej wersji gry. Pozostałe miasta opisane zostały w rozdziale poświęconym dodatkowi Italia.

Drogi

We Włoszech większość dróg stanowią autostrady - ETS2: Włochy - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

We Włoszech większość dróg stanowią autostrady. Sporo autostrad prowadzi po górskim terenie, więc są bardzo kręte. Przede wszystkim jednak są wąskie (zasadniczo dwa pasy) oraz płatne (bramki są rozłożone nierównomiernie). Główną osią kraju w podstawowej wersji gry jest autostrada A4, która łączy Milan, Weronę i Wenecję.

Na terenie kraju znajduje się też kilka "zwykłych" dróg, jednak w stosunku do autostrad jest ich niewiele. Są one bardzo kręte przez co trzeba zachować na nich szczególną ostrożność.

Miasta

W podstawowej wersji gry można odwiedzić 4 miasta.

Milano (Milan)

Milan ma niezbyt dogodne połączenie szczególnie ze Szwajcarią oraz Turynem - ETS2: Włochy - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Milan ma niezbyt dogodne połączenie szczególnie ze Szwajcarią oraz Turynem. Dobra autostrada prowadzi jedynie na wschód do Werony. W mieście znajduje się duży salon samochodowy marki Scania. Swoją siedzibę ma tu aż siedem firm oferujących zlecenia.

Firmy-zleceniodawcy:

7: ACI, Cargotras, Cesare Supermercato, IKA, Libellula, Tesoro Gustoso, Spinelli

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

TAK (duży Scania)

Torino (Turyn)

W mieście tym siedzibę ma cztery firmy udzielające zleceń - ETS2: Włochy - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W mieście tym siedzibę ma cztery firmy udzielające zleceń. Prócz tego mieści się tu mały salon samochodowy marki IVECO. Dojazd do niego nie jest zbyt przyjemny, częściowo prowadzi krętymi autostradami, a częściowo wąskimi drogami.

Firmy-zleceniodawcy:

4: eAcres, FCP, Transinet, SellPlan

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

TAK (mały IVECO)

Verona (Werona)

Miasto to położone na północnym-wschodzie Włoch ma dobre połączenie autostradowe z położoną na północy Austrią jak i Milanem położonym na zachodzie - ETS2: Włochy - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto to położone na północnym-wschodzie Włoch ma dobre połączenie autostradowe z położoną na północy Austrią jak i Milanem położonym na zachodzie. Mieszczą się ty cztery firmy oferujące zlecenia, a także mały salon samochodów marki Volvo.

Firmy-zleceniodawcy:

4: BCP, eAcres, Posped, Kaarfor

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

TAK (mały Volvo)

Venezia (Wenecja)

Miasto na północy Włoch nad Adriatykiem - ETS2: Włochy - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto na północy Włoch nad Adriatykiem. Miasto dodane w aktualizacji 1.11 Mieszą się tutaj trzy firmy transportowe oraz agencja pracy.

Firmy-zleceniodawcy:

3: LKW, Euro Goodies, SellPlan

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

NIE