Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Szybkie zlecenie - jak działa? poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnika do ETS2 znajdziecie informacje na temat tego jak działa rynek szybkich zleceń.

Szybkie zlecenia są dostępne od początku gry - ETS2: Szybkie zlecenie - jak działa? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Szybkie zlecenia są dostępne od początku gry. Nie wymagają one od Was jakiegokolwiek wkładu własnego (samochodu, kupna paliwa etc.) nie licząc umiejętności. Jesteście po prostu kierowcami-najemnikami.

Gdy wejdziecie w zakładkę poświęconą szybkim zleceniom po prawej stronie zobaczycie dostępne dla Was zlecenia ze wszystkich miast jakie udało Wam się odkryć (wykonując wcześniej inne zlecenia). Warto je posortować. Jednym z najlepszych wskaźników jest cena według dystansu (ze strzałką do dołu) [1]. Na samej górze widzicie wtedy zlecenia najbardziej opłacalne tzn. takie przy których otrzymacie najwięcej za każdy przejechany kilometr. Warto jest być pragmatykiem i wybierać najbardziej opłacalne transporty [2]. Pamiętajcie także, że wraz z awansem na kolejne poziomy i odblokowywaniem kolejnych umiejętności, otrzymacie dostęp do bardziej intratnych dostaw.

Możecie także zdecydować się wybrać troszkę mniej płatne zlecenie w celu np. poznania nowej trasy i odkrycia nowego miasta, które jest celem danej dostawy. Nie opuszczajcie jednak pierwszej strony listy, ponieważ tam często znajdują się mało opłacalne zadania. Wyjątkiem od tej reguły są specjalne dostawy, które możecie wykonywać po zakupie DLC Special Transport (oznaczone zostały one na przy pomocy biało-czerwonego paska [3]). Są one lepiej płatne niż reszta zleceń przez co zawsze trafiają na sam początek listy. Ze względu na duże rozmiary ładunku, mogą one jednak sprawiać Wam wiele trudności. Jeśli nie czujecie się na siłach, by podjąć się takiego zadania, to możecie przeskoczyć do innych kursów.

Po kliknięciu przyjmij zlecenie automatycznie znajdujecie się w miejscu startu, w ciężarówce Waszego tymczasowego pracodawcy, a do ciągnika siodłowego podłączona jest już przyczepa - ETS2: Szybkie zlecenie - jak działa? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Po kliknięciu "przyjmij zlecenie" automatycznie znajdujecie się w miejscu startu, w ciężarówce Waszego tymczasowego pracodawcy, a do ciągnika siodłowego podłączona jest już przyczepa. Celem jest dotarcie do miasta przeznaczenia. Uważajcie by nie uszkodzić ładunku - wtedy z wynagrodzenia zostanie potrącona konkretna kwota. W większości przypadków nie musicie się przejmować czasem pracy i zmęczeniem, a także zawartością baku. Nawet jeśli musielibyście zatankować nie ma obaw - za wszystko płaci tymczasowy pracodawca.

Kierując się mapą i GPSem podążajcie do miasta docelowego, do firmy gdzie macie dostarczyć ładunek. Warto tutaj wymanewrować tak by postawić przyczepę na miejscu - dzięki temu zdobędziecie dodatkowe Punkty Doświadczenia. Po prawidłowym zaparkowaniu odłącz przyczepę by zakończyć zlecenie.

Po wykonaniu pracy zawsze widzicie podsumowanie - ETS2: Szybkie zlecenie - jak działa? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Po wykonaniu pracy zawsze widzicie podsumowanie. Otrzymane pieniądze i doświadczenie zależą od posiadanego poziomu oraz umiejętności. Szybkie zlecenia to początkowo jedyny sposób na zarabianie pieniędzy przynajmniej, dopóki nie posiadacie własnego ciągnika siodłowego.