Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2 Bałtycki szlak: Litwa poradnik Euro Truck Simulator 2

Na Litwie znajdziecie kilka nowych miast do odwiedzenia wprowadzonych w najnowszym dodatku Bałtycki szlak. Poniżej znajdziecie ich listę.

Kowno

Mapa Kowna. - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Kowna.

Relatywnie duże miasto położone na południu Litwy. Leży na zachód od autostrady prowadzącej z Wilna w kierunku północno-zachodnim do Kłajpedy. Ponad to sieć dróg jest tu zagęszczona i można się stąd w łatwy sposób skierować w dowolnym kierunku.

Miasto jest skumulowane w większości w jednym miejscu - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto jest skumulowane w większości w jednym miejscu. Prowadzą tutaj szerokie drogi chociaż nie brakuje naprawdę ciasnych uliczek i zakrętów. W bliskiej odległości znajduje się tu garaż, warsztat, stacja paliw, salon marki Renault, agencja pracy oraz cztery firmy.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

7: AeroBaltica, Baltomorsk, BHV, BLT, Cemeltex, NS Chemicals, Suprema

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

TAK (Renault)

Kłajpeda

Mapa Kłajpedy. - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Kłajpedy.

Relatywnie duże miasto położone na zachodzie Łotwy, nad wybrzeżem Bałtyku. To co ważne to to, że leży przy głównej autostradzie prowadzącej z Wilna w kierunku północno-zachodnim. Jest dobrze skomunikowane zarówno w kierunku północnym jak i południowym.

Miasto samo w sobie jest bardzo przyjemne, ponieważ wiele dróg jest szerokich - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto samo w sobie jest bardzo przyjemne, ponieważ wiele dróg jest szerokich. Podstawową jednak jego zaletą jest to, że wszystko tutaj jest skumulowane w jednym miejscu, w dość niedalekich odległościach od siebie. Blisko więc tu z garażu do warsztatu czy też parkingu, bądź agencji pracy, która tutaj jest. Jest tu także salon IVECO. To całkiem dobre miasto na zakup garażu.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

6: Baltomorsk, Container Port, GNT, Marina, Noskonitta, NSOil

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

TAK (IVECO)

Możejki

Mapa Możejek. - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Możejek.

Małe miasto położone na północy Litwy przy granicy z Łotwą. Dotrzeć tutaj jest nie po drodze. Można skierować się do niego od wschodu od miasta Szawle, albo od zachodu zjeżdżając z drogi łączącej Lipawę z Kłajpedą.

Samo miasto jest nieduże - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Samo miasto jest nieduże. W zasadzie wszystko się tutaj obraca wokół jednej firmy (rafinerii), która znajduje się na końcu drogi prowadzącej na północ. Dojazd jest tu bardzo uciążliwy - miasto jest na uboczu i nie leży przy żadnej z kluczowych dróg.

Po drodze jest jeszcze stacja paliw - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Po drodze jest jeszcze stacja paliw. Na drodze dojazdowej, gdy jeszcze jest dwujezdniowa, natrafisz na nawrotki dzięki którym możesz zawrócić.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

1: IBP

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Poniewież

Mapa Poniewieży. - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Poniewieży.

Miasto położone w centralnej części Litwy na trasie prowadzącej z Wilna w kierunku Rygi. Znajduje się na wschodzie drogi będącej częściowo w formie trasy szybkiego ruchu. Podzielone jest na dwa obszary - pierwszy przy węźle drogowym, drugi nieco dalej na północ od głównej drogi NS.

Samo miasto jest nieduże - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Samo miasto jest nieduże. W części południowej znajdują się stacja paliw oraz trzy firmy. W części północnej jest jeszcze jedna firma, garaż, warsztat i stacja paliw. Nic więcej.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

4: BHV, Cemeltex, GNT, Suprema

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Uciana

Mapa Uciany. - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Uciany.

To małe miasto położone we wschodniej Litwie. Znajduje się przy drodze prowadzącej z Wilna w kierunku Łotwy, do Dyneburga i dalej w kierunku północnym. Na zachód od niego znajduje się miasto Szawle.

Miasto położone jest przy wąskiej drodze - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto położone jest przy wąskiej drodze. Chociaż jest małe to cześć obiektów do niego przypisanych jest daleko poza nim. Jest ciasne, mało wygodne, są w nim dwa ronda. W centrum miasta znajdują się dwie stacje paliw i dwa parkingi. Natomiast jak na tak niewielkie miasto jest tu całkiem sporo firm.

W samym mieście znajduje się trzy, kolejne dwie są na północy, a jedna na zachodzie - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W samym mieście znajduje się trzy, kolejne dwie są na północy, a jedna na zachodzie. Razem daje to pokaźną liczbę sześciu firm transportowych zlokalizowanych w okolicach tego miasta. W samym mieście zwracaj uwagę na sygnalizatory - mają one tutaj fazy.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

6: Agrominta UAB (2x), BLT, Dom Depo, Noskonitta, Vanha Kivi

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Szawle

Mapa Szawle. - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Szawle.

To niewielkie, ale rozległe miasto położone w centralnej części Litwy. Blisko stąd do Poniewieży. Wokół miasta prowadzi obwodnica.

W drodze do samego centrum poruszamy się wąską drogą z sygnalizatorami, rondami itp - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W drodze do samego centrum poruszamy się wąską drogą z sygnalizatorami, rondami itp., które nas spowalniają w dotarciu do celu. Objeżdżanie samego miasta jest więc czasochłonne. W centrum znajduje trzy firmy, garaż, stacja paliw oraz dwa parkingi. Daleko na północy jest warsztat, stacja paliw oraz jeszcze jedna firma. Objechanie tego miasta trasy dookoła chwilę zajmuje więc czasochłonnym okazuje się podróż, gdy chcesz z miejsc, gdzie są firmy dostać się do warsztatu.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

4: Baltic Metallurgy, BHV, BLT, Renat

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Wilno

Mapa Wilna. - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Wilna.

To duże miasto leżące w południowo-wschodniej części Litwy, będące jej stolicą. Sporo tu autostrad, które rozpoczynają swój bieg w kierunku północno-wschodnim (w stronę Kłajpedy) czy północnym (w kierunku Poniewieży). Ale nie brakuje tu dróg dojazdowych gorszej kategorii, które prowadzą w różnych kierunkach.

Wokół miasta biegną autostrady - ETS2 Bałtycki szlak: Litwa - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Wokół miasta biegną autostrady. W samym mieście ulice są szerokie, dwupasmowe. Obiekty są nieco rozrzucone po okolicy. Jest tu garaż oraz trzy firmy w środkowej części. W północnej jest agencja pracy oraz dwie kolejne firmy, a na wschodzie warsztat, parking, salon marki Volvo i jedna firma. Za miastem daleko na zachodzie, za obwodnicą, jest ostatnia firma.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

7: AeroBaltica, BHV, GNT, IKA, NCH, Noskonitta, VPF

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

TAK (Volvo)