Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Konto online, World of Trucks poradnik Euro Truck Simulator 2

Konto World of Trucks - jak założyć i o czym należy wiedzieć.

Konto w serwisie TruckersMP, a konto World of Trucks nie są tym samym. Są to dwie zewnętrzne usługi dla gry, które posiadają własne cechy (przy czym konto WoT daje także korzyści w trybie offline). Korzyści z posiadania konta WoT:

  1. Cechy społecznościowe (możliwość dzielenia się zdjęciami, korzystanie z forum WoT itp.),
  2. Dostęp do nowych osiągnięć,
  3. Możliwość ustawienia własnej rejestracji,
  4. Dodatkowe transporty z sieci (więcej informacji na końcu rozdziału),
  5. Możliwość wzięcia udziału w okazyjnych wydarzeniach organizowanych za pośrednictwem WoT (np. z okazji Świąt).

Zakładanie konta

W grze istnieje opcja połączenia profilu z kontem online poprzez stronę worldoftrucks - ETS2: Konto online, World of Trucks - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W grze istnieje opcja połączenia profilu z kontem online poprzez stronę worldoftrucks.com. Połączenie konta przydatne jest podczas, gdy chcemy dzielić się zdjęciami z innymi graczami, zdobywać dodatkowe osiągnięcia czy też posiadać własną rejestracje na samochodzie ciężarowym. Niestety połącznie z kontem online nie daje możliwości zapisania stanu gry w chmurze. Strona została wykonana bardzo prosto i poruszanie się po niej nie sprawia trudności nawet dla początkujących użytkowników.

Aby połączyć konto z gry z kontem online musisz podczas wyboru postaci kliknąć na prostokąt zawierający treść Połącz profil z kontem World of Trucks - ETS2: Konto online, World of Trucks - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Aby połączyć konto z gry z kontem online musisz podczas wyboru postaci kliknąć na prostokąt zawierający treść "Połącz profil z kontem World of Trucks". Jednakże zanim to uczynisz wypadałoby założyć konto na owej stronie, więc wpisz w przeglądarce www.worldoftrucks.com i kliknij na "JOIN NOW", wybierz odpowiednią dla Ciebie opcję, czyli jeśli posiadasz grę na steam to wybierz dołączenie za pośrednictwem steam etc. Teraz czeka Cię przejście przez proces rejestracji, który nie jest skomplikowany, ale pamiętaj aby przejść go za pomocą instrukcji.

Ustawienie własnej rejestracji

Po prawidłowym procesie rejestracji będziesz mógł się zalogować. Automatycznie po zalogowaniu przeniesiesz się na stronę "My page". To tutaj będziesz miał wszelkie statystyki, Twoje udostępnione zdjęcia oraz osiągnięcia.

Przechodzisz teraz do zakładki Profile customization i Twoim oczom ukazuje się możliwość ustalenia własnej rejestracji widocznej na ciężarówce, wybraniu państwa oraz awatara (zdjęcia) - ETS2: Konto online, World of Trucks - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Przechodzisz teraz do zakładki "Profile customization" i Twoim oczom ukazuje się możliwość ustalenia własnej rejestracji widocznej na ciężarówce, wybraniu państwa oraz awatara (zdjęcia). Aby zmienić rejestracje wystarczy wybrać kraj oraz wpisać wyświetlany tekst i kliknąć na guzik po prawej o nazwie "upload". Nie ma tu nic skomplikowanego. Warto zwrócić uwagę, że własna rejestracja jest widoczna także dla innych graczy w trybie sieciowym.

Zlecenia z sieci

Lista zamówień zewnętrznych - na mapie widoczny jest obszar, z którego poszukiwane są zlecenia - ETS2: Konto online, World of Trucks - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Lista zamówień zewnętrznych - na mapie widoczny jest obszar, z którego poszukiwane są zlecenia

Podczas wyboru transportu dostępna jest teraz opcja "Zamówienia zewnętrzne", skąd możesz wybrać zlecenia wygenerowane poprzez WoT, identyczne dla wszystkich graczy. Dzięki temu możesz wraz z innymi graczami odnaleźć identyczne transporty (o tej samej wartości i celu). Przydaje się podczas organizowania wspólnych eskapad z przyjaciółmi lub przy konwojach nierzadko organizowanych na licznych forach. Zlecenia odnajdywane są w zasięgu przedstawionym na mapie, więc wszyscy gracze powinni znajdować się blisko siebie poszukując transportu.

Ważne - każde z zleceń zewnętrznych ma inne ograniczenia czasowe (nie liczy się czas w grze, a realna godzina) oraz każdy kto się ich podejmuje otrzymuje ograniczenie prędkości maksymalnej do 90km/h, także na serwerach bez ograniczeń szybkości.