Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2 Bałtycki szlak: Rosja poradnik Euro Truck Simulator 2

Rosję odwiedzisz w najnowszym dodatku do Euro Truck Simulator 2 Bałtycki szlak. Poniższy poradnik zawiera wykaz miast, do których będziesz mógł dojechać, aby podjąć się zleceń lub zakupić nowe ciężarówki.

Kaliningrad

Mapa Kaliningradu. - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Kaliningradu.

To dość duże i rozległe miasto położone w obwodzie Kaliningradzkim. Prowadzi do niego fragment autostrady od wschodniej strony, od południa poruszasz się także obwodnicą miasta. Ulice pomiędzy dostępnymi obiektami w samym mieście są już wąskie.

Jest tutaj sporo firm i obiektów - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Jest tutaj sporo firm i obiektów. W samym mieście znajdują się dwie firmy, na jego zachodzie kolejne trzy, na północy jedna, a daleko na wschodzie jeszcze jedna, która także podpięta jest do tego miasta. Prócz tego oczywiście jest warsztat, garaż, kilka parkingów i dwie stacje paliw, a także salon samochodowy marki Mercedes-Benz.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

7: Cemeltex, CYNEMA, Ladoga, NSOil, PK Medwed, Rosmark, Zjelenie Pola

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

TAK (Mercedes-Benz)

Ługa

Mapa Ługi. - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Ługi.

To dość małe miasto położone w Rosji pomiędzy Sankt Petersburgiem a Pskowem. Leży przy wąskiej drodze łączącej dwa w/w miasta, a dokładniej na zachód od niej.

Jest tutaj kilka firm i obiektów - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Jest tutaj kilka firm i obiektów. Plusem jest to, że są one dość blisko siebie. Obok siebie jest więc tu trzy firmy, warsztat, garaż, stacja paliw. Dodatkowo na północy znajduje się jeszcze jedna firma. Jednak ze względu na położenie na uboczo przy słabym połączeniu z innymi miastami nie jest to atrakcyjne miejsce.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

4: Dom Depo, NSOil, Rosmark, Cemeltex, Baltomorsk

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Psków

Mapa Pskowa. - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Pskowa.

To dość duże miasto położone na zachodzie Rosji, niedaleko granicy z Estonią. Leży na drodze prowadzającej z północy od Sankt Petersburgiem do Rzeżycy na Łotwie. Jest także nieźle skomunikowane z Estonią. Jednak klasa dróg dojazdowych jest niska.

Jest tutaj trochę obiektów - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Jest tutaj trochę obiektów. Na zachodzie miasta jest jedna firma, warsztat, garaż, stacja paliw z parkingiem oraz agencja pracy. Kolejne dwie znajdują się na wschodzie, a ostatnie dwie nieco na południu.

Niektóre drogi są częściowo szerokie chociaż przeważają wąskie - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Niektóre drogi są częściowo szerokie chociaż przeważają wąskie. A ponad to skrzyżowania z sygnalizatorami, rondo z pierwszeństwem dla wjeżdżających (!), przejazd kolejowy, wiadukty - trochę tego tutaj jest.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

5: Baltic Metallurgy, Baltomorsk, BLT, NSOil, Suprema

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

NIE

Sankt Petersburg

Mapa Sankt Petersburga. - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Sankt Petersburga.

Olbrzymie miasto położone na wschodniej części mapy. To zachodni skrawek Rosji udostępniony w dodatku Bałtycki szlak. Biorąc pod uwagę obszar jaki zajmuje obwodnica oraz drogi dojazdowe jest ono ogromne. Z jednej strony dotrzesz tu od północy z Finlandii, z drugiej od zachodu z Łotwy, a z południa od innego rosyjskiego miasta, Ługi.

Jego główna część będąca w twoim zainteresowaniu znajduje się na wschodzie - zjeżdżasz do niej bezpośrednio z autostrady A118 będącej w wielu miejscach czteropasmową, dwujezdniową drogą - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Jego główna część będąca w twoim zainteresowaniu znajduje się na wschodzie - zjeżdżasz do niej bezpośrednio z autostrady A118 będącej w wielu miejscach czteropasmową, dwujezdniową drogą. Miasto położone jest po wschodniej i zachodniej części autostrady. Dwie części połączone są szeroką, dwupasmową drogą.

Znajdują się tu stacje paliw, parkingi oraz pięć firm - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Znajdują się tu stacje paliw, parkingi oraz pięć firm. Zwracaj uwagę na wszelkich rondach - w Rosji pierwszeństwo ma wjeżdżający na nie.

Salon marki DAF, warsztat, stacja paliw, parking oraz jedna firma znajdują się przy kolejnym zjeździe z głównej autostrady, nieco bardziej na południu - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Salon marki DAF, warsztat, stacja paliw, parking oraz jedna firma znajdują się przy kolejnym zjeździe z głównej autostrady, nieco bardziej na południu. Jednak ten zjazd prowadzi na kolejną dwujezdniową drogę, więc aby się dostać do tych obiektów trzeba skorzystać z nawrotki. Kolejne firmy znajdują się: jedna na południu przy drodze w kierunku Ługi, jedna na północy przy drodze w kierunku Wyborga, ostatnie cztery przy obwodnicy miasta na zachodzie, niedaleko Sosnowego Boru. Miasto jest olbrzymie i rozłożyste więc przemieszczanie się pomiędzy wszystkimi obiektami - pomimo, że jest autostrada - zajmuje sporo czasu.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

12: AeroBaltica, Baltomorsk, Balteus Yachts, BLT, Container Port, Finish Tyres, IKA, Ladoga, NCH, PK Medwed, Radus, Zjelenie Pola

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

TAK (DAF)

Sosnowy Bór

Mapa Sosnowego Boru. - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Sosnowego Boru.

Malutkie miasteczko położone na zachód od Sankt Petersburga, niedaleko granicy z Łotwą. Dojedziesz do niego albo zjeżdżając z obwodnicy Sankt Petersburga, albo na północ z drogi A180 prowadzącej do Narwy.

Znajduje się tu tylko jedna rzecz - firma w postaci elektrowni atomowej - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Znajduje się tu tylko jedna rzecz - firma w postaci elektrowni atomowej. Inne firmy na północnym-wschodzie przynależą do Sankt Petersburga. W okolicy jest jeszcze stacja paliw z parkingiem. Nic więcej.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

1: Cebepoatom

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Wyborg

Mapa Wyborgu. - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Wyborgu.

Małe miasto położone przy granicy z Finlandią prowadzące z jej terytorium w kierunku Sankt Petersburga. Leży ono przy autostradzie.

Jest małe - to kilka wąskich ulic pomiędzy dwoma węzłami autostradowymi - ETS2 Bałtycki szlak: Rosja - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Jest małe - to kilka wąskich ulic pomiędzy dwoma węzłami autostradowymi. Znajduje się tu stacja paliw, warsztat, parking oraz trzy firmy. Czwartą znajdziesz po wschodniej stronie autostrady. Nic specjalnego więcej tutaj nie natrafisz.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

4: Baltomorsk, Dom Depo, Rosmark, Vanha Kivi

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE