Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 26 kwietnia 2020, 23:34

Kody do gry Euro Truck Simulator 2 (triki) PC

Wstęp

Euro Truck Simulator 2 jest przygotowanym przez studio SCS Software popularnym symulatorem kierowcy ciężarówki. W tytule możemy zasiąść za kierownicą jednej z kilku potężnych, kilkutonowych maszyn i przewozić ładunki między różnymi europejskimi miastami. Za każde wykonane zlecenie otrzymujemy gotówkę, którą możemy wydać na ulepszenia naszego pojazdu, rozbudowę siedziby firmy czy zatrudnienie pomocników.

Triki do gry

Darmowe paliwo

Podjedź na stację i zatankuj bak do pełna. Nie ruszaj jednak, lecz zapisz grę, wyjdź z niej, a następnie powróć do rozgrywki. W ten sposób nie będziesz musiał płacić za paliwo.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 26 kwietnia 2020