Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2 Bałtycki szlak: Estonia poradnik Euro Truck Simulator 2

Estonia, państwo wprowadzone w dodatku Bałtycki Szlak Euro Truck Simulator 2, posiada kilka miast, które możesz odwiedzić i wykonywać zlecenia.

Kunda

Mapa Narwy. - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Narwy.

Kolejne małe miasto (jeśli chodzi o dostępne opcje, bo miasto same w sobie wygląda na duże). Znajduje się ono przy drodze prowadzącej ze wschodu od granicy z Rosją w Narwie do Tallina na zachodzie.

W bliskiej odległości znajduje się tu warsztat, parking, stacja paliw oraz dwie firmy - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W bliskiej odległości znajduje się tu warsztat, parking, stacja paliw oraz dwie firmy. Uwagę zwracają wiadukty, linie kolejowe oraz bocznica kolejowa, jednak dla nas nic więcej nie jest dostępne. Ot miasto na drodze od strony innego państwa do stolicy kraju.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

2: BLT, Estonian Paper

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Narwa

Mapa Narwy. - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Narwy.

To małe miasto położone na północnym-wschodzie Estonii. Jest miastem granicznym - w jej granicach znajduje się przejście graniczne z Rosją. Właśnie w tym kierunku można się udać do Sankt Petersburga oraz Ługi czy Sosnowego Boru. W kierunku zachodnim droga wiedzie do Tallina.

W mieście jest niewiele: stacja paliw, parkingi, warsztat oraz tylko jedna firma - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W mieście jest niewiele: stacja paliw, parkingi, warsztat oraz tylko jedna firma. Nic więcej tutaj nie ma - może prócz jednego ronda.

Na wchodzie znajduje się przejście graniczne - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Na wchodzie znajduje się przejście graniczne. Pamiętaj, że na granicy przekraczasz dwa posterunki: pierwszy w kraju z którego wyjeżdżasz, drugi w kraju do którego wjeżdżasz.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

1: Renar Logistik

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Paldiski

Mapa Paldisek. - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Paldisek.

Małe miasto położone na północnym-zachodzie tuż obok stolicy kraju, Tallinie. Prowadzą do niego drogi ze wschodu i południa kraju - częściowo dwupasmowe, częściowo nie.

Same miasteczko jest niewielkie i przytłoczone przez sąsiednią stolicę - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Same miasteczko jest niewielkie i przytłoczone przez sąsiednią stolicę. Jest tu cztery firmy oraz port, który umożliwia dotarcie w okolicę Sztokholmu. I to główna rola tego miejsca - daje możliwość szybkiego przemieszczenia się do Szwecji.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

4: BLT, Cemeltex, NSOil, Polaris Lines

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

NIE

Parnawa

Mapa Parnawy. - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Parnawy.

To miasto położone na południowym-zachodzie Estonii, przy drodze prowadzącej z Tallina do Rygi. Całkiem niedaleko stąd do granicy z Łotwą. Drogi dookoła z niego są jednopasmowe, jedno

Miasto nie ma żadnej obwodnicy, więc nie da się go ominąć - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto nie ma żadnej obwodnicy, więc nie da się go ominąć. Od północy na wjeździe jest wielkie rondo. W samy mieście kilka standardowych obiektów: warsztat, garaż, parking, stacja paliw oraz agencja pracy cztery firmy - wszystko blisko siebie.

Kolejne dwie firmy znajdziesz poza miastem: jedna na północy, druga na południowym wschodzie - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Kolejne dwie firmy znajdziesz poza miastem: jedna na północy, druga na południowym wschodzie. W samym mieście pamiętaj o ograniczeniach prędkości bo miejscami szerokie, dwupasmowe drogi sprawiają wrażenie, że chce się docisnąć pedał gazu.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

6: BHV, Onnelik talu (2x), Marina, Renar Logistik, Suprema

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

NIE

Tallin

Mapa Tallina. - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Tallina.

To miasto położone na północnym-zachodzie Estonii, jego stolica. Wychodzą stąd drogi w kierunku wschodnim (Rosja), południowym (Łotwa) oraz południowo-wschodni, do Tartu. Jest tu trochę dwupasmówek, ale potem klasa drogi spada. Na zachodzie znajduje się miasteczko Paldiski.

Miasto jest rozrzucone po sporym obszarze - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto jest rozrzucone po sporym obszarze. Jest tu sporo szerokich dróg ze skrzyżowaniami z sygnalizacją świetlną. Na zachodzie, obok miasteczka Paldiski, znajduje się salon marki Skania wraz z warsztatem, a daleko na południu dwie firmy. W centralnej części znajduje się agencja pracy, stacja paliw, parking, trzy firmy oraz port, za pomocą którego szybko dostaniesz się do Finlandii. Na wschodzie natomiast jest cztery firmy oraz garaż.

Ze względu na położenie, dostępność dwóch portów umożliwiające podróż do Niemiec oraz Finlandii (i dalej promem do Niemiec), układ drogowy i liczbę dostępnych firm, jest to bardzo dobre miejsce na firmowy garaż.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

11: AeroBaltica, Ateria, Balteus Yachts, Baltic Metallurgy, Container Port, Lindakainen, Marina, NCH, NSOil, Polaris Lines, Renar Logistik

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

TAK (Skania)

Tartu

Mapa Tartu. - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Mapa Tartu.

To rozległe miasto położone w południowo-wschodniej Estonii. Drogi prowadzą do niego z kilku kierunków, ale są przeważnie jednojezdniowe. Wokół miasta biegnie wąska obwodnica.

Jest tutaj sporo firm (siedem) i obiektów, ale są bardzo porozrzucane po okolicy - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Jest tutaj sporo firm (siedem) i obiektów, ale są bardzo porozrzucane po okolicy. Jest to podzielone na dwa główne skupiska obiektów. Jedno na południu, gdzie znajduje się garaż, salon marki DAF, warsztat i parking oraz jedna firma. Drugie na zachodzie, gdzie znajdują się trzy firmy.

Kolejne firmy znajdują się przy obwodnicy, po której się poruszasz wokół tego obszaru - ETS2 Bałtycki szlak: Estonia - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Kolejne firmy znajdują się przy obwodnicy, po której się poruszasz wokół tego obszaru. Jest wąska i pełno na niej rond. Dwie firmy znajdują się na wschodzie, a jedna daleko za miastem na zachodzie.

Firmy-zleceniodawcy (liczba)

7: BLT, Lindakainen, Onnelik talu, Radus, Renat, Suprema, Vanha Kivi

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

TAK (DAF)