Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Kierowca najemnik - jak funkcjonuje? poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnik do ETS 2 znajdziecie informacje o tym jak funkcjonować jako kierowca - najemnik.

Po rozpoczęciu rozgrywki od razu zostaniecie przypisani do jakiegoś szybkiego zlecenia i znajdziesz się za kółkiem (nie swojej) ciężarówki. Korzystając z doradcy drogowego w prawym-dolnym rogu ekranu udajcie się do miejsca docelowego. Uważajcie na znaki, sygnalizację świetlą, ograniczenia prędkości oraz pamiętajcie, że przyczepa zachodzi przy zakręcie. Oznacza to, że jeśli za wąsko wejdziecie w zakręt, to może ona zaczepić o element otoczenia przylegający do drogi.

Po dojechaniu do celu możecie skorzystać z szybkiego parkowania przez co utracicie cenne punkty doświadczenia, więc manewrując zaparkuj tyłem w wyznaczonym miejscu. W ten sposób zakończycie pierwsze szybkie zlecenie, zarobicie pierwsze pieniądze i zyskacie punkty doświadczenia.

W tym trybie nie musicie posiadać własnego samochodu - pojazd oferuje zleceniodawcę. Jedyne co musicie mieć to garaż w jednym z wybranych przez ciebie miast (jeden dostaniecie automatycznie po rozpoczęciu gry). Aby zarabiać należy wykonywać kolejne zlecenia. W tym celu przejdźcie do menu rynku pracy i wybierzcie szybkie zlecenia. Pamiętajcie, że początkowo jest to Wasza jedyna opcja na zarobek.

Warto wybierać te, w których najwięcej zarobicie tzn - ETS2: Kierowca najemnik - jak funkcjonuje? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Warto wybierać te, w których najwięcej zarobicie tzn. w których cena za przejechany kilometr jest największa. Wykonywanie tych zleceń prócz oczywistej wady w postaci niższego wynagrodzenia (ok. 10 euro na km.) ma także kilka zalet: nie martwicie się stanem technicznym auta, jeśli potrzebujecie zakupić paliwo jego koszt pokrywa zleceniodawca, jesteście automatycznie przeniesieni (niezależnie od miasta) do miejsca startu zlecenia przez co nie tracicie czasu na dojazdy.

Pamiętajcie, że szybie zlecenia się są nigdy zablokowane. Oznacza to, że możecie je wykonywać nawet na późniejszych etapach rozgrywki, by sobie dorobić.