Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Pracownicy - dlaczego wszyscy mają niskie oceny? poradnik Euro Truck Simulator 2

Rating - ocena kierowców - przy zatrudnieniu informuje, ile pracownik zarabia i czy kierowca podoła zleceniu.

Niezależnie od tego, ile Agencji pracy odblokujesz, rzadko uda ci się znaleźć pracownika który ma ocenę na poziomie przynajmniej 2/5. Najczęściej najwyższa dostępna wartość to 1.7 / 1.8. Jest to spore utrapienie, gdyż większość kierowców o takich ocenach zarabia bardzo mało. Z tego powodu warto już w początkowych fazach gry rekrutować jak najwięcej pracowników do tanich ciężarówek, aby odrabiając godziny pracy poprawiali swoje umiejętności i ocenę.

Najlepsi pracownicy, to doświadczeni pracownicy - ETS2: Pracownicy - dlaczego wszyscy mają niskie oceny? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
Najlepsi pracownicy, to doświadczeni pracownicy

Zwróć jednak uwagę, że aby ocena poszła szybko w górę ciężarówki, które kupujesz nie powinny być najtańsze, najsłabsze. Wtedy pracownicy mogą mieć problemy z realizacją zleceń w czasie, a wtedy ich ocena nie będzie rosła. Najlepiej wybieraj kierowców z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami "Długodystansowiec" lub przynajmniej trzema punktami umiejętności (ignoruj tych z rozwiniętą "Ekonomiczną jazdą").