Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Właściciel jednoosobowej firmy - jak funkcjonuje? poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnik do ETS 2 znajdziecie informacje o tym jak funkcjonować jako kierowca, będący jednocześnie właścicielem własnej firmy wieloosobowej.

To jak długo będziecie kierowcami-najemnikami zależy od Was. Na pierwszy samochód ciężarowy możecie zapracować (potrzeba na to około €100000), albo też możecie zaciągnąć pożyczkę. Po wykonaniu kilku zleceń otrzymacie e-mail z banku, który zaoferuje Wam udzielenie kredytu. W późniejszym etapie twoje limity kredytowe wzrosną do €500000.

Bez względu na to czy pieniądze na pierwszy samochód zarobicie na szybkich zleceniach czy też weźmiecie kredyt warto stać się właścicielem pojazdu - ETS2: Właściciel jednoosobowej firmy - jak funkcjonuje? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Bez względu na to czy pieniądze na pierwszy samochód zarobicie na szybkich zleceniach czy też weźmiecie kredyt warto stać się właścicielem pojazdu. Jeżeli chcecie posiadać możliwość kupna auta musicie odkryć salony samochodowe. Na szczęście jeden z nich już na początku wyśle Wam e-maila z informacją o możliwości kupna u nich auta. Jednakże starajcie się odwiedzać różne miasta, aby posiadać większy wybór a najlepiej odwiedzajcie i odkrywajcie miasta poprzez szybkie zlecenia.

Aby zakupić pierwsze auto kliknijcie kup ciężarówkę - ETS2: Właściciel jednoosobowej firmy - jak funkcjonuje? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Aby zakupić pierwsze auto kliknijcie "kup ciężarówkę". Ujrzycie mapę świata z odkrytymi salonami samochodów ciężarowych. Wskażcie jeden z dostępnych i wybierzcie "odwiedź wybranego dealera".

Pierwszy pojazd nie musi być z górnej półki - ważne żeby po prostu był. Jak chcecie go zakupić będziecie potrzebowali - w zależności od modelu - ok. €100000. Warto zaznaczyć, że auto możecie dostosować do swoich potrzeb (za pomocą konfiguratora ciężarówki). Wraz z kolejnymi zdobywanymi poziomami otrzymacie dostęp do ulepszeń oraz lepszych modeli ciężarówek.

Po zakupie pierwszego pojazdu znajdziecie się przy swoim niezbyt okazałym garażu. To nowy rozdział w działalności Waszej firmy. Posiadając samochód ciężarowy możecie podejmować się bardziej zyskownych zleceń. Nie warto już brać się za szybkie zlecenia. Aby podjąć się zyskowniejszego zadania przejdź do rynku pracy > rynek przesyłek. Wybierzcie zlecenie zgodnie z wcześniejszymi uwagami - zwracajcie uwagę przede wszystkim na zapłatę za jeden kilometr trasy.

Uwaga: Posiadając własne ciężarówki nie będziecie przenoszeni na miejsca załadunku - musicie do niego dojechać. Bierzcie więc pod uwagę by np. będąc w Poznaniu nie podejmować się zlecenia transportu ładunku, który czeka w Kolonii czy Amsterdamie.

Najlepiej kliknąć na ikonkę miasta w którym jesteście (bądź miasta znajdującego się tuż obok) i sprawdzić czy któraś z firm dodała ogłoszenie na jakieś intratne zajęcie - ETS2: Właściciel jednoosobowej firmy - jak funkcjonuje? - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Najlepiej kliknąć na ikonkę miasta w którym jesteście (bądź miasta znajdującego się tuż obok) i sprawdzić czy któraś z firm dodała ogłoszenie na jakieś intratne zajęcie. Następnie udajcie się do niej, zgłoście się do zlecenia (zielona ikonka przy wjeździe), podjedźcie po przyczepę, zaczepcie ją i ruszcie w drogę. Powtórzenie tych czynności czeka Was naprawdę wiele, wiele razy. Tym razem jednak musicie dbać o naprawy ciągnika siodłowego, tankować go, ale także ulepszać. To Wasze narzędzie pracy i dom podczas podróżowania po Europie i wykonywania kolejnych zleceń.