Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Anulowanie zlecenia - kary finansowe poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnika do ETS2 znajdziecie informacje na temat anulowania podjętych zleceń oraz kar finansowych, jakie możesz otrzymać.

Anulowanie zlecenia

Przy wybieraniu zlecenia warto dobrze się zastanowić. Dokonując wyboru zobowiązujecie się do dostarczenia danego ładunku na miejsce. Wiele zleceń jest czasochłonnych i posiada mocno ograniczony termin dostawy. Dlatego też należy wybierać rozważnie tylko te kursy, które będziesz w stanie zrealizować. Chęć anulowania zlecenia jest kosztowna i wyniesie Was €12000. Po wycofaniu się ze zlecenia będziecie musieli poczekać parę godzin, aż ktoś przejmie Wasz zlecenie.

Musicie mieć także na uwadze, aktualizacje gry powodują automatyczne anulowanie zlecenia i cofnięcie Was do garażu - ETS2: Anulowanie zlecenia - kary finansowe - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Musicie mieć także na uwadze, aktualizacje gry powodują automatyczne anulowanie zlecenia i cofnięcie Was do garażu. W tym przypadku jednak nie otrzymacie kary za porzucenie dostawy.

Kary

Podczas wykonywania zlecenia należy mieć na uwadze, że uszkodzenie ładunku zmniejsza Wasz przychód. Uszkodzenie Waszych ciągników siodłowych nie ma nic do tego i naprawicie w każdym serwisie za własne pieniądze (jeśli tego nie zrobicie możecie dostać mandat za zły stan pojazdu). Przewożonego na przyczepie ładunku naprawić nie możecie. Potrącenie spotka Was także przy spóźnieniu się z dostawą. Pozostały czas do dostarczenia ładunku widzicie na ekranie Doradcy drogowego.