Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Czechy - drogi, miasta poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnika do ETS2 znajdziecie dokładną charakterystykę Czech, czyli jednego z państw znajdujących się w grze. Zamieszczono tutaj omówienie dróg oraz listę miast, które możesz odwiedzić.

UWAGA: Na poniższej stronie zamieszczono tylko miasta obecne w podstawowej wersji gry. Pozostałe miasta opisane zostały w rozdziale poświęconym dodatkowi Going East! Ekspansja Polska.

Drogi

W Czechach możesz cieszyć się wieloma autostradami, którymi Praga jest otoczona - ETS2: Czechy - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W Czechach możesz cieszyć się wieloma autostradami, którymi Praga jest otoczona. Są one zwykle dwupasmowe i prowadzą w najważniejsze rejony kraju. Odbiegają one głównie w kierunku granic kraju. Najważniejszą z nich jest oznaczona numerem 1 przebiegająca przez cały kraj i łącząca ze sobą wszystkie miasta.

Sporo jest jednak wąskich dróg na mniej ważnych szlakach. Cechą wyróżniającą Czechy jest duża liczba przejazdów kolejowych na drogach nie będących autostradami.

Miasta

Posiadając podstawową wersję gry, możecie zwiedzić dwa czeskie miasta.

Brno

Miasto położone jest po dwóch stronach autostrady łączącej Pragę z Wiedniem i Bratysławą - ETS2: Czechy - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto położone jest po dwóch stronach autostrady łączącej Pragę z Wiedniem i Bratysławą. Mieści się tu agencja pracy oraz cztery firmy dające zlecenia.

Firmy-zleceniodawcy:

3: LKW, San Builders, Trameri

1 na obrzeżach: EuroAcres

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

NIE

Praha (Praga)

Stolica Czech znajduje się na skrzyżowaniu kluczowych dróg w tym rejonie - ETS2: Czechy - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Stolica Czech znajduje się na skrzyżowaniu kluczowych dróg w tym rejonie. Dotrzecie stąd autostradą do Austrii, na Słowację i do Niemiec, a zwykłą drogą do Polski. Wokół centrum znajduje się obwodnica autostradowa. W mieście i w bliskiej odległości znajduje się cztery firmy zlecające przesyłki (w tym jedna w kamieniołomie). Siedzibę tu ma też agencja pracy oraz duży salon samochodowy marki Renault Trucks.

Firmy-zleceniodawcy:

3: Euro Goodies, Scout, Trade Aux

1 na obrzeżach: Stein Bruch

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

TAK (duży Renault Trucks)