Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

ETS2: Austria - drogi, miasta poradnik Euro Truck Simulator 2

Na tej stronie poradnika do ETS2 znajdziecie dokładną charakterystykę Austrii, czyli jednego z państw znajdujących się w grze. Zamieszczono tutaj omówienie dróg oraz listę miast, które możesz odwiedzić.

Drogi

Podczas swoich podróży po Austrii, będziecie poruszać się głównie jedną dwóch głównych dróg - ETS2: Austria - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Podczas swoich podróży po Austrii, będziecie poruszać się głównie jedną dwóch głównych dróg. Całą północ przecina autostrada A1, która łączy Wiedeń, Linz i Salzburg a następnie dociera do niemieckiej granicy.

Na południu biegnie zaś autostrada A2, która łączy Wiedeń, Graz i Klagenfurt. Obie te drogi są szerokie i obowiązuje na nich ograniczenie do 80 km/h. Z racji górzystego ukształtowania terenu, drogi te bywają momentami kręte.

Najbardziej odizolowanym od reszty kraju jest Innsbruck, ponieważ od strony innych austriackich miast (bez przekraczania granicy) dotrzesz tam tylko mniejszymi drogami, które są wąskie i momentami wyjątkowo kręte. Z tego miasta wychodzą za to autostrady biegnące go granic włoskiej, szwajcarskiej i niemieckiej.

Miasta

W Austrii możesz odwiedzić 6 miast. Ich lista prezentuje się następująco:

Wien (Wiedeń)

W stolicy Austrii położonej na wschodzie kraju przy granicy ze Słowacją znajdziesz trzy firmy, w których możesz podjąć się zlecenia - ETS2: Austria - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

W stolicy Austrii położonej na wschodzie kraju przy granicy ze Słowacją znajdziesz trzy firmy, w których możesz podjąć się zlecenia. Mieści się tu także agencja pracy oraz duży salon samochodowy marki Iveco. Miasto położone jest tuż przy autostradzie wschód-zachód.

Firmy-zleceniodawcy:

3: SellPlan, Euro Goodies, Stokes

1 na obrzeżach: EuroAcres

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

TAK (duży Iveco)

Linz

Linz położone jest w północno-środkowej Austrii przy autostradzie ze wschodu na zachód kraju - ETS2: Austria - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Linz położone jest w północno-środkowej Austrii przy autostradzie ze wschodu na zachód kraju. Jednak możesz się stąd także skierować na północ do Pragi oraz na północny zachód do Niemiec. W mieście jest agencja pracy oraz trzy firmy zlecające transporty.

Firmy-zleceniodawcy:

3: ITCC, NBFC, Posped

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

NIE

Salzburg

Miasto położone jest przy biegnącej ze wschodu na zachód Austrii autostradzie - ETS2: Austria - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto położone jest przy biegnącej ze wschodu na zachód Austrii autostradzie. W mieście i wokół niego znajduje się pięć firm dających zlecenia (w tym jedna w kamieniołomach). Próżno tu szukać salonu samochodowego czy agencji pracy.

Firmy-zleceniodawcy:

3: Euro Goodies, San Builders, Transinet

2 na obrzeżach: Stein Bruch, EuroAcres

Agencja pracy:

NIE

Dealer ciężarówek:

TAK (mały DAF)

Innsbruck

Miasto znajduje się na zachodzie kraju i posiada dobre połączenie drogowe ze Szwajcarią i Włochami - ETS2: Austria - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto znajduje się na zachodzie kraju i posiada dobre połączenie drogowe ze Szwajcarią i Włochami. Na północ do Niemiec prowadzi wąska i kręta droga. W mieście jest agencja pracy i trzy firmy przewozowe.

Firmy-zleceniodawcy:

3: Euro Goodies, Tree-ET Wood, Trameri

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

NIE

Graz

Miasto położone w południowo-wschodniej części Austrii - ETS2: Austria - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto położone w południowo-wschodniej części Austrii. Miasto zostało dodane po aktualizacji 1.11 W mieście znajduje się mały salon marki Volvo, 4 firmy transportowe oraz agencja pracy.

Firmy-zleceniodawcy:

4: FCP, LKW, Posped, Tree-ET Wood

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

TAK (mały Volvo)

Klagenfurt am Wörthersee

Miasto w południowej części Austrii - ETS2: Austria - drogi, miasta - Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry

Miasto w południowej części Austrii. Miasto zostało dodane po aktualizacji 1.11. Znajdują tam się cztery firmy transportowe oraz agencja pracy.

Firmy-zleceniodawcy:

3: Euro Goodies, SellPlan, Tradeaux, Trameri

Agencja pracy:

TAK

Dealer ciężarówek:

NIE