Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Euro Truck Simulator 2 (PC)

PC

Dodatki do Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia
Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia

dodatek do gryjeszcze nie ogłoszona

Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia to duże rozszerzenie do wydanego w 2012 roku symulatora ciężarówki ETS2. Zgodnie z tytułem DLC wprowadza do gry europejski fragment Rosji. Odwiedzimy w nim między innymi Moskwę.

Euro Truck Simulator 2: Nordic Horizons
Euro Truck Simulator 2: Nordic Horizons

dodatek do gryjeszcze nie ogłoszona

Nordic Horizons to dziesiąty duży dodatek do ETS2, popularnego symulatora ciężarówek od studia SCS Software. Rozszerzenie powiększa mapę gry o północną część Skandynawii, tj. obszary Norwegii, Finlandii i Szwecji.

Euro Truck Simulator 2: Grecja
Euro Truck Simulator 2: Grecja

dodatek do gryjeszcze nie ogłoszona

Euro Truck Simulator 2: Greece to dziewiąty duży dodatek do symulatora ciężarówek ETS2. Zgodnie z tytułem rozszerzenie stworzone przez studio SCS Software zabiera nas do Grecji, pozwalając odwiedzić czternaście miast. Produkcja wprowadza również zlecenia związane z nowymi gałęziami gospodarki.

Euro Truck Simulator 2: Bałkany Zachodnie
Euro Truck Simulator 2: Bałkany Zachodnie

dodatek do gry19 października 2023

Euro Truck Simulator 2: West Balkans jest ósmym dużym dodatkiem do bestsellerowego symulatora ciężarówki pod tytułem ETS2. DLC pozwala nam zwiedzić tytułowe Bałkany Zachodnie - od Albanii po Słowenię.

Euro Truck Simulator 2: Iberia
Euro Truck Simulator 2: Iberia

dodatek do gry8 kwietnia 2021

Siódmy duży dodatek do symulatora ciężarówek Euro Truck Simulator 2. W ETS2 Iberia studio SCS Software skupiło się na wiernym odwzorowaniu regionu Półwyspu Iberyjskiego, obejmującego m.in. tereny Portugalii oraz Hiszpanii.

Euro Truck Simulator 2: Droga do Morza Czarnego
Euro Truck Simulator 2: Droga do Morza Czarnego

dodatek do gry5 grudnia 2019

Road to the Black Sea to szósty duży dodatek do symulatora ciężarówek Euro Truck Simulator 2 studia SCS Software. Rozszerzenie koncentruje się na wiernym odwzorowaniu Rumunii, Bułgarii oraz europejskiej części Turcji - Tracji.

Euro Truck Simulator 2: Bałtycki szlak
Euro Truck Simulator 2: Bałtycki szlak

dodatek do gry29 listopada 2018

Beyond the Baltic Sea to piąte duże płatne rozszerzenie do pecetowego symulatora ciężarówki Euro Truck Simulator 2. Dodatek koncentruje się na odwzorowaniu krajów bałtyckich, czyli Litwy, Łotwy i Estonii. Dodatkowo zawiera sporą część Finlandii oraz fragmenty Rosji.

Euro Truck Simulator 2: Italia
Euro Truck Simulator 2: Italia

dodatek do gry5 grudnia 2017

Czwarte DLC do Euro Truck Simulator 2, popularnego symulatora studia SCS Software. W ETS2 Italia twórcy wzięli na warsztat Włochy, rozbudowując terytorium południowego państwa o nowe miejsca oraz dodając ogromną liczbę szczegółów do już istniejących lokacji. W efekcie obszar ubogi w podstawce oferuje znacznie więcej ciekawych miejsc, urozmaicających przejazdy włoskimi trasami. Euro Truck Simulator 2: Italia wymaga do działania podstawowej wersji gry, ale niektóre z nowości znalazły się w darmowej aktualizacji Euro Truck Simulator 2.

Euro Truck Simulator 2: Vive la France!
Euro Truck Simulator 2: Vive la France!

dodatek do gry5 grudnia 2016

Trzecie oficjalny DLC do Euro Truck Simulator 2 autorstwa czeskiego studia SCS Software. Rozszerzenie zatytułowane Vive la France! koncentruje się przede wszystkim na znaczącym rozbudowaniu terytorium Francji, które dotąd było dostępne w niewielkim stopniu. Tym razem autorzy skupili się więc na zwiększeniu szczegółowości mapy oraz oddaniu do dyspozycji graczy całej powierzchni tego pięknego kraju. To jednak nie wszystko, gdyż równocześnie istniejące już w grze rejony Francji (np. Paryż) zostały gruntownie przebudowane, tak aby odpowiadały poziomem szczegółowości nowym terenom z DLC.

Euro Truck Simulator 2: Skandynawia
Euro Truck Simulator 2: Skandynawia

dodatek do gry7 maja 2015

Drugie duże DLC do ETS2 od czeskiego studia SCS Software. Zgodnie z tytułem, Euro Truck Simulator 2: Scandinavian Expansion rozszerza obszar gry o trzy nowe kraje skandynawskie: Danię, Norwegię i Szwecję, oplecione tradycyjnie gęstą siecią dróg. W trakcie naszej kariery wirtualnego kierowcy możemy zwiedzić tak znane miasta, jak Kopenhaga, Olso, Bergen, Malmo czy Karlskrona, podziwiając lokacje odwzorowane na podstawie autentycznych map i zdjęć. Nie zabrakło rzecz jasna całego szeregu charakterystycznych miejsc, takich jak siedziby producentów Scanii czy Volvo. W grze pojawiły się nowe rodzaje dróg i skrzyżowań, a jako że handel w Skandynawii opiera się w dużej mierze na transporcie morskim, nierzadko odwiedzimy też najbardziej znane skandynawskie porty. Podczas zabawy będziemy też podziwiać piękne, górskie krajobrazy i zmagać się z trudnymi warunkami pogodowymi, typowymi dla tej części kontynentu.

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska
Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

dodatek do gry19 września 2013

Pierwsze duże rozszerzenie do ETS2. Euro Truck Simulator 2: Going East! wzbogaca bazową wersję gry o nowe lokacje na terenie krajów Europy Środkowej - Polski, Czech i Słowacji. Deweloperzy zadbali o staranne odwzorowanie topografii każdego z miast (m.in. charakterystyczne budynki, jak Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, zamek na Wawelu w Krakowie czy Stocznia Gdańska), a także realistycznie wytyczoną, gęstą sieć połączeń drogowych pomiędzy nimi. Drobne zmiany objęły również warstwę wizualną, ze szczególnym uwzględnieniem krajobrazów rozciągających się wzdłuż tras przelotowych.

DLC do Euro Truck Simulator 2

DAF XD

cena: za darmo

DLC21 listopada 2023

Darmowy dodatek wprowadzający do gry ciężarówkę DAF XD z różnymi dodatkami do niej.

TIRSAN Trailer Pack

cena: 15,49 zł

DLC30 października 2023

Zestaw sześciu przyczep na licencji tureckiej firmy Tirsan. Ponadto DLC wprowadza szereg akcesoriów oraz opcji tuningu.

Modern Lines Paint Jobs Pack

cena: 7,99 zł

DLC11 września 2023

Dodatek wprowadza 6 specjalnych malowań ciężarówek (Line Shift, Sport Profile, Highway, Electric Zap, Cruise Liner oraz Two Fold).

Wielton Trailer Pack

cena: 14,99 zł

DLC17 lipca 2023

Zestaw sześciu przyczep na licencji polskiej firmy Wielton S.A. z szerokimi opcjami personalizacji.

MAN TGX

cena: za darmo

DLC16 maja 2023

Darmowy dodatek wprowadzający do gry ciężarówkę MAN TGX z różnymi dodatkami do niej.

Feldbinder Trailer Pack

cena: 14,99 zł

DLC30 listopada 2022

Zestaw czterech przyczep na licencji firmy Feldbinder Spezialfahrzeugwerk GmbH (m.in. do przewozu pożywienia oraz chemikaliów) z szerokimi opcjami personalizacji. Ponadto DLC wprowadza szereg elementów kosmetycznych do kabiny.

Street Art Paint Jobs Pack

cena: 7,39 zł

DLC7 listopada 2022

Dodatek wprowadza 6 specjalnych malowań ciężarówek, inspirowanych sztuką uliczną (Truck Yeah!, Colour Leap, Lost for Words, Red Dragon, Wild i Play Worlds).

Renault Trucks T Tuning Pack

cena: 14,99 zł

DLC25 maja 2022

Rozszerzenie dodające do gry szereg elementów kosmetycznych, którymi można upiększać swoje ciężarówki Renault T. Mowa tu o malowaniach i akcesoriach to kabiny kierowcy.

Renault Trucks T i T-High Evolution

cena: za darmo

DLC6 kwietnia 2021

Darmowy dodatek wprowadzający do gry Renault Trucks T i T-High w wersji z odświeżonym wyglądem. To pierwsza tego typu akcja w historii motoryzacji.

Special Transport

cena: 17,99 zł

DLC13 grudnia 2017

Dodatek wprowadza do gry jedenaście niestandardowych ładunków, cztery specjalistyczne przyczepy, pakiet wyzwań, specjalne wyznaczone trasy, a także szereg kosmetycznych dodatków (nowe modele ludzi, w tym obserwatorów rozmieszczonych na trasie, maszyny eskortujące sterowane przez SI itd.).

Michelin Fan Pack

cena: 13,00 zł

DLC10 stycznia 2017

Zestaw akcesoriów, opon i skórek na licencji firmy Michelin.

Schwarzmüller Trailer Pack

cena: 13,00 zł

DLC16 września 2016

Zestaw pięciu przyczep na licencji firmy Schwarzmüller Group (m.in. przyczepa niskopodwoziowa i chłodnia).

Mighty Griffin Tuning Pack

cena: 17,00 zł

DLC28 czerwca 2016

Zestaw części i akcesoriów umożliwiających przeprowadzenie tuningu wizualnego ciągników Scania R and Scania Streamline.

Wheel Tuning Pack

cena: 13,00 zł

DLC13 kwietnia 2016

Zestaw części i akcesoriów do tuningu kół.

Cabin Accessories

cena: 17,00 zł

DLC30 września 2015

Dodatek pozwala udekorować kabinę ciężarówki toną rozmaitych bajerów, od psa kiwającego głową na desce rozdzielczej, przez zawieszki na przedniej szybie, po pluszowe kości dyndające pod lusterkiem.

Viking Legends

cena: 8,00 zł

DLC6 maja 2015

Dodatek wprowadza specjalne malowania ciężarówek o tematyce nordyckiej (Freya's Blessing, Loki's Cunning, Njord's Resilience, Odin's Wisdom, Thor's Fury, Tyr's Wrath).

High Power Cargo Pack

cena: 19,00 zł

DLC14 sierpnia 2014

Dodatek wprowadza do gry siedem niestandardowych ładunków, w tym helikopter, maszynę wiertniczą, klimatyzatory, jacht, traktor, części gazocągów i gąsienice do pojazdów, a także specjalne malowania ciężarówek.

Polish Paint Jobs

cena: 4,00 zł

DLC30 czerwca 2014

Dodatek wprowadza cztery malowania ciężarówek o tematyce związanej z Polską (Glorious Eagle, Wings of Freedom, Polish Flag Metallic, Polish Flag Decal).

Flip Paint Designs

cena: 8,00 zł

DLC29 maja 2014

Dodatek wprowadza 11 specjalnych malowań ciężarówek (m.in. Craftsman Classic, Zebra Pitch, Chain of Command, Hidden Message, Go Wild, Emerald Jungle, Square Root).