Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Euro Truck Simulator 2: Going East! (PC)

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska PC

Euro Truck Simulator 2: Going East! | Euro Truck Simulator 2: Eastern European Expansion | ETS2 Eastern European Expansion

Pierwsze duże rozszerzenie do ETS2. Euro Truck Simulator 2: Going East! wzbogaca bazową wersję gry o nowe lokacje na terenie krajów Europy Środkowej - Polski, Czech i Słowacji. Deweloperzy zadbali o staranne odwzorowanie topografii każdego z miast (m.in.

To jest dodatek do gry Euro Truck Simulator 2.

Symulacje | ekonomiczne | samochodowe | ciężarówki | transport | Oculus Rift | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka Euro Truck Simulator 2: Going East! (PC)

producent: SCS Software

wydawca: Rondomedia

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

19września2013

19września2013

pudełko PL

Euro Truck Simulator 2 to produkcja w wierny sposób oddająca realia zawodu kierowcy ciężarówki. Stworzona przez prawdziwych weteranów gatunku, studio SCS Software, umożliwia podróż przez niezliczoną ilość kilometrów europejskich dróg, dostarczając ładunki do takich miast jak Berlin, Londyn czy Amsterdam, ale i również Szczecin, Poznań oraz Wrocław.

Eastern European Expansion, czyli pierwszy, oficjalny dodatek do Euro Truck Simulator 2, poszerza repertuar dostępnych w produkcji miast i dróg o realistycznie odwzorowane centralne i wschodnie tereny Polski, Czech i Słowacji jak i również północny fragment terytorium Węgier. W związku z tym w grze pojawiają się takie rodzime miasta jak: Kraków, Warszawa, Łódź, Olsztyn, Gdańsk, Białystok, Lublin oraz Katowice. Poza tym rozszerzenie uwzględnia również dodatkowe aglomeracje miejskie na terytorium Czech i Słowacji.

Zupełnie jak i w podstawowej wersji tytułu, każda z nowych, wymienionych lokacji pochwalić może się charakterystycznymi dla siebie, ikonicznymi budynkami. Dostarczając ładunek do stolicy Polski, naszym oczom ukaże się Pałac Kultury i Nauki, Kraków zaś uraczy widokiem zabytkowego Wawelu czy Sukiennic.

Całość połączona została oczywiście gęstą siatką dróg i autostrad, po których to poruszamy się niedostępnymi wcześniej modelami ciężarówek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 792 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.4 / 10 na podstawie 522 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

Klasyfikacja PEGI Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7
Recenzja dodatku Ekspansja Polska do gry Euro Truck Simulator 2
Recenzja dodatku Ekspansja Polska do gry Euro Truck Simulator 2

Recenzja 9 września 2013, 14:00

Fani oczekujący większych zmian niż dodanie kolejnych miast do mapy świata mogą poczuć się zawiedzeni, bo tak naprawdę lista nowości zamyka się w 13 metropoliach. Zabrakło jakichkolwiek innowacji w mechanice rozgrywki czy trybie kariery, na które z pewnością liczyli miłośnicy gry – na szczęście takowe poprawki regularnie pojawiają się w łatach. Szkoda jednak, że musimy odnotować także brak świeżych ciężarówek, a przecież wydanie rozszerzenia zdaje się być idealną okazją do pochwalenia się nowymi modelami.