Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2013, 14:05

autor: Kamil Zwijacz

Euro Truck Simulator 2 wkrótce otrzyma mod dodający tryb multiplayer

Wkrótce ukaże się pierwsza wersja modyfikacji gry Euro Truck Simulator 2, która doda do zabawy tryb multiplayer. Twórcy moda udostępnili również nagranie pochodzące z wersji pre-alfa.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer w skrócie:
  • Modyfikacja gry Euro Truck Simulator 2
  • Tytuł umożliwi podróżowanie w konwojach składających się z graczy z całego świata
  • Pierwsza wersja ukaże się wkrótce, jednak nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gry Euro Truck Simulator 2 – powstaje mod, który wprowadzi do zabawy możliwość rozgrywek w trybie multiplayer. Niestety nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, ale pierwsza wersja modyfikacji ma ujrzeć światło dzienne już wkrótce.

Obecnie tytuł znajduje się w fazie pre-alfa. Z opisu zamieszczonego na stronie projektu w serwisie Mod DB, wynika, że gracze podróżować będą w konwojach składających się z pojazdów kierowanych przez ludzi z całego świata. Do komunikacji z nimi służyć nam będzie radio CB, a na serwerach znajdziemy również specjalne mapy. Możliwe będzie także dołączenie do jednej z wielu firm Virtual Trucking, nadzorowanej przez szefa, który się nas pozbędzie, jeżeli nie sprawdzimy się w akcji.

Ogólnie rzecz biorąc zapowiada się nie lada gratka dla zagorzałych kierowców samochodów ciężarowych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnym forum modyfikacji Euro Truck Simulator 2 Multiplayer. Jeżeli natomiast dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tym popularnym symulatorem, to zachęcam do zapoznania się z naszym obszernym poradnikiem, który z pewnością ułatwi Wam pierwsze chwile z grą.

Euro Truck Simulator 2 to jeden z najpopularniejszych symulatorów na rynku. - Euro Truck Simulator 2 wkrótce otrzyma mod dodający tryb multiplayer - wiadomość - 2013-12-15
Euro Truck Simulator 2 to jeden z najpopularniejszych symulatorów na rynku.

Euro Truck Simulator 2 wkrótce otrzyma mod dodający tryb multiplayer - ilustracja #2Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja popularnego symulatora od studia SCS Software. W produkcji wcielamy się w kierowcę potężnego samochodu ciężarowego, które przewozi różne ładunki przez całą Europę. We wrześniu 2013 roku ukazało się rozszerzenie Going East! Ekspansja Polska, dzięki któremu możemy podróżować również po polskich drogach.