Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2013, 14:05

autor: Góral

Euro Truck Simulator 2 wkrótce otrzyma mod dodający tryb multiplayer

Wkrótce ukaże się pierwsza wersja modyfikacji gry Euro Truck Simulator 2, która doda do zabawy tryb multiplayer. Twórcy moda udostępnili również nagranie pochodzące z wersji pre-alfa.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer w skrócie:
  • Modyfikacja gry Euro Truck Simulator 2
  • Tytuł umożliwi podróżowanie w konwojach składających się z graczy z całego świata
  • Pierwsza wersja ukaże się wkrótce, jednak nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gry Euro Truck Simulator 2 – powstaje mod, który wprowadzi do zabawy możliwość rozgrywek w trybie multiplayer. Niestety nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, ale pierwsza wersja modyfikacji ma ujrzeć światło dzienne już wkrótce.

Obecnie tytuł znajduje się w fazie pre-alfa. Z opisu zamieszczonego na stronie projektu w serwisie Mod DB, wynika, że gracze podróżować będą w konwojach składających się z pojazdów kierowanych przez ludzi z całego świata. Do komunikacji z nimi służyć nam będzie radio CB, a na serwerach znajdziemy również specjalne mapy. Możliwe będzie także dołączenie do jednej z wielu firm Virtual Trucking, nadzorowanej przez szefa, który się nas pozbędzie, jeżeli nie sprawdzimy się w akcji.

Ogólnie rzecz biorąc zapowiada się nie lada gratka dla zagorzałych kierowców samochodów ciężarowych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnym forum modyfikacji Euro Truck Simulator 2 Multiplayer. Jeżeli natomiast dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tym popularnym symulatorem, to zachęcam do zapoznania się z naszym obszernym poradnikiem, który z pewnością ułatwi Wam pierwsze chwile z grą.

Euro Truck Simulator 2 to jeden z najpopularniejszych symulatorów na rynku. - Euro Truck Simulator 2 wkrótce otrzyma mod dodający tryb multiplayer - wiadomość - 2013-12-15
Euro Truck Simulator 2 to jeden z najpopularniejszych symulatorów na rynku.

Euro Truck Simulator 2 wkrótce otrzyma mod dodający tryb multiplayer - ilustracja #2Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja popularnego symulatora od studia SCS Software. W produkcji wcielamy się w kierowcę potężnego samochodu ciężarowego, które przewozi różne ładunki przez całą Europę. We wrześniu 2013 roku ukazało się rozszerzenie Going East! Ekspansja Polska, dzięki któremu możemy podróżować również po polskich drogach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.