Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2014, 15:37

autor: Kamil Zwijacz

Euro Truck Simulator 2 w promocji na Steamie. Omawiamy zmiany z aktualizacji 1.9

Do jutrzejszego wieczora popularny symulator Euro Truck Simulator 2 znajduje się w promocji w sklepie Steam, w związku z czym można go nabyć za około 17 zł. Przy okazji przygotowaliśmy artykuł, omawiający zmiany wprowadzone do produkcji studia SCS Software wraz z aktualizacją 1.9.

Euro Truck Simulator 2 – dowieziono nową promocję do sklepu Steam. - Euro Truck Simulator 2 w promocji na Steamie. Omawiamy zmiany z aktualizacji 1.9 - wiadomość - 2014-04-07
Euro Truck Simulator 2 – dowieziono nową promocję do sklepu Steam.

W sklepie Steam rozpoczęła się promocja na popularną grę z gatunku symulatorów - Euro Truck Simulator 2 od studia SCS Software. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w tę produkcję, to obecnie nabędziecie ją za 3,99 euro, czyli około 17 zł (80% zniżki). Dodatkowo można zaopatrzyć się w zestaw Euro Truck Simulator 2 - Gold Bundle, zawierający „podstawkę” oraz rozszerzenie Going East! Ekspansja Polska. Koszt takiej paczki ustalono na 5,93 euro (około 25 zł). Chętni powinni się jednak pośpieszyć, gdyż oferta nie będzie trwała wiecznie i zakończy się jutro o godzinie 19:00. Jednocześnie warto wspomnieć o naszym najnowszym artykule, w którym omówiliśmy ostatnio wprowadzone usprawnienia.

ElMundo przetestował aktualizację Euro Truck Simulator 2, oznaczoną numerem 1.9, która wprowadziła m.in. nowy system ruchu ulicznego, dodała wsparcie dla gogli Oculus Rift, ulepszyła modele Scanii i Iveco, a także zaktualizowała mapy. Oczywiście to tylko część zmian, a o pozostałych przeczytacie we wspomnianym tekście.

Euro Truck Simulator 2 w promocji na Steamie. Omawiamy zmiany z aktualizacji 1.9 - ilustracja #3Euro Truck Simulator 2 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symulatorów, stworzony przez studio SCS Software. Tytuł ukazał się na rynku w październiku 2012 roku, a we wrześniu 2013 roku otrzymał duże rozszerzenie Going East! Ekspansja Polska. Dodatek wprowadził przede wszystkim nowe tereny, w tym kawałek Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier.