Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2013, 08:57

autor: Kamil Zwijacz

Euro Truck Simulator 2 - dziś premiera dodatku Going East! Ekspansja Polska

Dziś w godzinach wieczornych nastąpi premiera dodatku do gry Euro Truck Simulator 2 - Going East! Ekspansja Polska. Tytuł zaoferuje 13 nowych lokacji znajdujących się w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dziś o godzinie 20:00 odbędzie się premiera dodatku Going East! Ekspansja Polska do popularnego symulatora samochodów ciężarowych - Euro Truck Simulator 2. Tytuł zaoferuje głównie nowe miejsca w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Produkcję można już kupować u wiodących sprzedawców, jednak zostanie ona odblokowana dopiero za kilkanaście godzin. Za nieco ponad 30 zł fani otrzymają dostęp do trzynastu nowych miast znajdujących się w Europie Środkowo-Wschodniej. Można będzie odwiedzić Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Warszawę czy też Kraków, by później wyjechać za granicę, do Ostrawy, Koszyc oraz dwóch największych lokacji w grze - Budapesztu i Debreczyna.

My mieliśmy okazję pograć w Going East! Ekspansja Polska wcześniej. Nasz recenzent stwierdził, że:

„Fani oczekujący większych zmian niż dodanie kolejnych miast do mapy świata mogą poczuć się zawiedzeni, bo tak naprawdę lista nowości zamyka się w 13 metropoliach. Zabrakło jakichkolwiek innowacji w mechanice rozgrywki czy trybie kariery, na które z pewnością liczyli miłośnicy gry.”

Jednak jak sam napisał: „wprowadzenie do tej niezwykle popularnej w naszym kraju gry całego terytorium Polski z jej największymi miastami to niewątpliwa gratka dla fanów”, więc miłośnicy Euro Truck Simulator 2 powinni sobie zarezerwować wolny czas dziś wieczorem.

Euro Truck Simulator 2 - dziś premiera dodatku Going East! Ekspansja Polska - ilustracja #2Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja popularnego symulatora od studia SCS Software. Tytuł pozwala wcielić się w kierowcę samochodów ciężarowych, przemierzającego europejskie miasta. Gra ukazała się w październiku 2012 roku, wyłącznie na komputerach osobistych.