Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2013, 15:24

autor: Łukasz Szliselman

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska nadciągnie we wrześniu

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska zadebiutuje 20 września 2013 roku. Dodatek do Euro Truck Simulator 2 pozwoli graczom odwiedzić m.in. Kraków, Warszawę, Łódź, Olsztyn, Gdańsk, Białystok i Katowice.

Czy ktoś poznaje to miasto w tle?

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska zadebiutuje w naszym kraju 20 września 2013 roku. Ekspansja Polska poszerzy zawartość drugiej odsłony popularnego symulatora ciężarówki o miasta i drogi krajów Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polski. Wirtualne towary dostarczymy m.in. do Krakowa, Warszawy, Łodzi, Olsztyna, Gdańska, Białegostoku i Katowic, a także kilku miast Czech, Słowacji oraz Węgier (Ostrawy, Koszyc, Bańskiej Bystrzycy, Budapesztu i Debreczyna). Na miejscu gracze rozpoznają charakterystyczne budynki, takie jak warszawski Pałac Kultury i Nauki, czy krakowski Wawel. Dodatek będzie wymagał podstawowej wersji Euro Truck Simulator 2.

Okładka Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska
Okładka Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska można już zamawiać w przedsprzedaży. Cena tytułu waha się w granicach 35-40 złotych. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmuje się firma IMGN. Najlepsze oferty znajdziecie w naszej Encyklopedii.

  1. Kup najtaniej grę Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska PC

Za Euro Truck Simulator 2 odpowiedzialne jest SCS Software – studio doświadczone w produkcji symulatorów ciężarówek (twórcy m.in. serii 18 Wheels of Steel). Gra zadebiutowała w październiku 2012 roku i zdobyła niemałą popularność w Polsce. Dość powiedzieć, że przez 14 tygodni utrzymywała się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się produkcji w Empiku. Do tej pory w Euro Truck Simulator 2 dało się odwiedzić trzy polskie miasta – Szczecin, Poznań i Wrocław. Wraz z wydaniem pierwszego rozszerzenia liczba ta wzrośnie o kolejne siedem.