Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 sierpnia 2013, 15:45

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Kolejny rozdział w historii tvgry.pl - nowa wersja strony i początek zmian

Nowa strona, zmiany w strukturze, lepsza infrastruktura i konkurs z nagrodami - wchodzimy w nowy etap działalności serwisu tvgry.pl. Szykuje się wiele zmian i chcemy, abyście śledzili je na bieżąco.

Po przeszło czterech latach od powstania serwisu tvgry.pl przyszła pora na rozpoczęcie nowego rozdziału w jego historii. Już dziś zapraszamy Was do zapoznania się z odświeżoną wersją strony, gdzie znacząco uprościliśmy nawigację, rezygnując z playlist i powiązując nasze materiały siecią tematyk. Posiadacze abonamentów Premium odczują zwiększenie szybkości ładowania filmów w jakości HD, a odciążenie serwerów poprawi komfort użytkowania dla osób korzystających z darmowej wersji serwisu. Ponadto, jeszcze w tym miesiącu uruchomiona zostanie wersja mobilna nowej strony.

Zmiany nie zamkną się jednak tylko w sferze technicznej - ekipa tvgry.pl zostaje włączona do redakcji gry-online.pl. Oznacza to, że do Marcina Łukańskiego, Kacpra Pitali i Jordana Dębowskiego, znanych ze stałych programów jak Gramy! czy Przegląd tygodnia, dołączą:

  • Grzegorz Bobrek (Gambrinus), redaktor prowadzący tvgry.pl
  • Łukasz Malik (Verminus), redaktor naczelny gry-online.pl
  • Krystian Smoszna (UV), zastępca redaktora naczelnego
  • Przemek Bartula (Łosiu), redaktor prowadzący działu newsów i encyklopedii
  • Adam Kusiak (t_bone), redaktor działu newsów i encyklopedii

Gościnnie pojawią się również inni pracownicy firmy, nie zabraknie wśród nich dziewczyn.

„Większa integracja ekipy pozwoli nam na realizację ambitniejszych pomysłów. Naszej uwadze nie umknął bardzo pozytywny odbiór wszelkich mieszanych materiałów – doceniliście szerokie doświadczenie starszych członków redakcji. Jesteśmy pewni, że ich regularna obecność w filmach tvgry.pl podniesie poziom merytoryki serwisu.” – powiedział Grzegorz Bobrek, nowy redaktor prowadzący tvgry.pl.

„Od kilku miesięcy oswajaliśmy się w redakcji z kamerą i dzięki Waszym pozytywnym komentarzom zyskaliśmy trochę pewności siebie i mamy nadzieję, że będziemy wraz ze stałą ekipą tvgry.pl wzajemnie się uzupełniać, przez co ramówka będzie bogatsza.” – podkreślił Łukasz Malik, redaktor naczelny gry-online.pl.

Kolejny rozdział w historii tvgry.pl - nowa wersja strony i początek zmian - ilustracja #2

Tym samym wszystkie autorskie programy gry-online.pl, np. z cyklu Komentarz redakcji, znikną z sekcji GOL Video - docelowo wszystkie te materiały pojawiać się będą na tvgry.pl, zaś dział GOL Video, posiadający osobną infrastrukturę serwerową, będzie dedykowany zwiastunom i video przygotowanym przez deweloperów i wydawców.

Konkurs – jaki program chcielibyście oglądać na tvgry.pl?

Dzisiejsze zmiany to zaledwie początek nowego rozdziału w historii tvgry.pl. Zamierzamy sukcesywnie odświeżać ramówkę i wprowadzić nowe programy, a także szerzej otworzyć się na społeczność skupioną wokół serwisu. Możecie spodziewać się większej ilości konkursów, odpowiedzi na wasze komentarze pod filmami oraz wideo zbierających Wasze najczęstsze i najciekawsze pytania.

Kolejny rozdział w historii tvgry.pl - nowa wersja strony i początek zmian - ilustracja #3

Na dobry początek przygotowaliśmy dla was małe wyzwanie, przy okazji którego możecie wygrać zestaw akcesoriów firmy Roccat:

  1. klawiaturę Isku FX;
  2. mysz Kone XTD;
  3. oraz podkładkę Raivo.

Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu i opisaniu programu, który chcielibyście zobaczyć w stałej ramówce tvgry.pl - zwycięski pomysł zrealizujemy jeszcze w tym roku, zaś do jego autora powędruje wspomniana nagroda. Propozycje piszcie w komentarzach pod filmem na tvgry.pl; zgłoszenia przyjmujemy do końca sierpnia, a wyniki ogłosimy już 6 września. Zapraszamy do udziału w zabawie - to pierwsza, choć na pewno nie ostatnia, okazja na to, byście własnoręcznie wpłynęli na produkcje tvgry.pl. Konkurs rozwiążemy w komentarzach, a nagrody wyślemy w ciągu 14 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników. Powodzenia!