Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2013, 16:44

autor: qjin

Arma III zadebiutuje 12 września

Czeskie studio Bohemia Interactive ujawniło dokładną datę wydania trzeciej części Arma, czyli kontynuacji militarnej serii taktycznych strzelanin. Gra – zgodnie z wcześniejszą obietnicą – ukaże się we wrześniu bieżącego roku na PC.

Arma III zadebiutuje na świecie w połowie września - Arma III zadebiutuje 12 września - wiadomość - 2013-08-08
Arma III zadebiutuje na świecie w połowie września
Premiera Arma III:
  • 12 września 2013 roku na świecie w wersjach pudełkowych i cyfrowych
  • W Polsce tytuł ukaże się nakładem CDP.pl w dniu światowego debiutu
  • Doczekamy się polskiego tłumaczenia (napisy)

Dowiedzieliśmy się, że Arma III, czyli kolejna edycja militarnego cyklu strzelanin autorstwa Bohemia Interactive, zadebiutuje zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej dokładnie 12 września 2013 roku. W tym samym dniu należy spodziewać się premiery w Polsce nakładem firmy CDP.pl – jest to informacja potwierdzona przez rodzimego dystrybutora. Gra zostanie udostępniona w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Trzecia część serii to ogromny obszar i duży nacisk na realizm - Arma III zadebiutuje 12 września - wiadomość - 2013-08-08
Trzecia część serii to ogromny obszar i duży nacisk na realizm

Warto odnotować, że zaledwie parę dni temu czeska firma poinformowała o tym, że w dniu wydania gry nie otrzymamy kompletnego produktu. Kampania dla pojedynczego gracza zostanie udostępniona w formie epizodycznej już po pojawieniu się w sklepach Arma III. Tryb fabularny, podzielony na trzy rozbudowane części, zadebiutuje w ramach darmowych DLC. Pierwszego „dodatku” doczekamy się w ciągu miesiąca od wrześniowej premiery. Kolejne zostaną wydane w kilkutygodniowych odstępach. Więcej o planach firmy oraz powodach takiego rozwiązania przeczytacie w naszym poprzednim newsie. Z kolei o szczegółach na temat gry dowiecie się z alfa testu autorstwa T_bone’a.

Przypominamy, że w Arma III można zagrać już teraz, składając zamówienie przedpremierowe i tym samym otrzymując dostęp do aktualnej wersji beta. Cenę pre-ordera ustalono na poziomie 34,99 euro (ok. 147 zł). Natomiast pudełkowe wydanie możecie zakupić w sklepie gry-online.pl za 109,90 zł.