Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2007, 15:55

autor: Major Doktor Upiorna

Zostań mitologicznym bohaterem w nowej grze typu MMORPG

Mitologia grecka od zarania dziejów była źródłem inspiracji dla wielu artystów, więc nikogo nie powinno dziwić, że producenci gier również czerpią z niej pełnymi garściami. Firma I.G.G. zapowiedziała pozycję o nazwie Gods War Online – grę typu MMORPG mającą przenieść użytkownika do świata, w którym bogowie, ludzie, herosi i potwory żyją obok siebie.

Mitologia grecka od zarania dziejów była źródłem inspiracji dla wielu artystów, więc nikogo nie powinno dziwić, że producenci gier również czerpią z niej pełnymi garściami. Firma I.G.G. zapowiedziała pozycję o nazwie Gods War Online – grę typu MMORPG mającą przenieść użytkownika do świata, w którym bogowie, ludzie, herosi i potwory żyją obok siebie. Dzięki owemu tytułowi będzie można spotkać m.in. Herkulesa, Tezeusza i Atenę oraz odwiedzić miejsca, które wielokrotnie wyobrażaliśmy sobie czytając mity.

Zostań mitologicznym bohaterem w nowej grze typu MMORPG - ilustracja #1

Tworząc własnego bohatera trzeba będzie przyporządkować go do jednej z dostępnych klas, aczkolwiek decyzję tę będzie można zmienić w każdym momencie zabawy. Protagonista zostanie zobowiązany, aby stanąć po stronie jednego z dwóch antagonistycznych miast – Sparty i Aten. Na koniec sterowaną postać wyposaży się w odpowiednie umiejętności i zapozna się ją z zagadnieniami z zakresu magii.

Zostań mitologicznym bohaterem w nowej grze typu MMORPG - ilustracja #2

Ukształtowany bohater rozpocznie swoją wędrówkę przez rozległe wirtualne środowisko wypełnione licznymi wyzwaniami. Rzecz jasna nie obejdzie się bez częstych starć z napotkanymi oponentami, podczas których niezbędne okaże się wykorzystanie poznanych ciosów specjalnych. Interesująco prezentuje się fakt, że w każdym mieście zostanie stworzona wyrocznia, dająca szansę na poproszenie bogów o błogosławieństwo. Jeżeli błagania zostaną wysłuchane, to bohater otrzyma nowe umiejętności lub rozwinie wcześniej posiadane. Dodatkowe informacje na temat gry Gods War Online znajdziecie na stronie oficjalnej.

Zostań mitologicznym bohaterem w nowej grze typu MMORPG - ilustracja #3