Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2006, 10:48

autor: Krooliq

Zobacz pierwszy trailer Sadness

Dziesięć dni temu informowaliśmy Was, że Sadness, czyli gra tworzona przez krakowską firmę Nibiris z myślą o konsoli Nintendo Wii, doczekała się oficjalnego trailera. Miał on być zaprezentowany podczas tegorocznych targów E3 i tak się też stało.

Dziesięć dni temu informowaliśmy Was, że Sadness, czyli gra tworzona przez krakowską firmę Nibiris z myślą o konsoli Nintendo Wii, doczekała się oficjalnego trailera. Miał on być zaprezentowany podczas tegorocznych targów E3 i tak się też stało, dzięki czemu już teraz wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć ów trailer na łamach naszego serwisu. Zapraszamy do działu GOL Video pod ten adres.

Zobacz pierwszy trailer Sadness - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że gra, nad która pracują Polacy przeniesie nas do początku dwudziestego wieku, akcja Sadness rozgrywać się będzie przed 1914 rokiem. Według pierwszych doniesień program będzie utrzymany w czarno-białej tonacji, a scenariusz ma podejmować takie zagadnienia jak schizofrenia czy narkolepsja. Tytuł przeznaczony będzie wyłącznie dla dorosłych graczy, jak podkreślają twórcy, o mocnych nerwach.

Zobacz pierwszy trailer Sadness - ilustracja #2

 

Więcej informacji na temat programu na razie niestety nie ujawniono.

Zobacz pierwszy trailer Sadness - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sadness

Sadness