Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2006, 15:09

autor: Elrond

Znamy datę wydania i cenę gry Rome: Total War - Alexander

Przedstawiciele firmy SEGA, która zajmuje się wydaniem gry Rome: Total War - Alexander, poinformowali o dacie premiery i cenie wspomnianej pozycji. Ten dodatek do jednej z czołowych strategii, Rome: Total War, ukaże się w czerwcu tego roku, w cenie 14.99$ (ok. 45 zł).

Przedstawiciele firmy SEGA, która zajmuje się wydaniem gry Rome: Total War - Alexander, poinformowali o dacie premiery i cenie wspomnianej pozycji. Ten dodatek do jednej z czołowych strategii, Rome: Total War, ukaże się w czerwcu tego roku, w cenie 14.99$ (ok. 45 zł). Pierwotnie premierę rozszerzenia ustalono na Dzień Dziecka, jednak z powodu nie przygotowania jednego z serwisów, z których można pobrać grę, SEGA zdecydowała się przesunąć wydanie na późniejsze dni.

Dzięki dodatkowi otrzymamy ponad 30 godzin rozgrywki, na co składa się całkiem nowa kampania skupiająca się wokół tytułowego Aleksandra i jego starań mających na celu zjednoczenie Grecji, a następni podbicie Imperium Perskiego. Oprócz tego miłośnicy strategii dostaną w swoje ręce sześć nowych, historycznych scenariuszy, obrazujących zwycięstwa Aleksandra nad Grekami, Persami oraz Hindusami. Historię podbojów Aleksandra poznamy też dzięki filmom przerywnikowym, łączącym scenariusze w spójną całość. Jako narratora można będzie w nich usłyszeć Briana Blesseda, znanego z takich obrazów jak Aleksander czy Gwiezdne Wojny: Mroczne Widmo.

Rozszerzenie Rome: Total War - Alexander zakupić i pobrać będzie można z poniższych adresów: