Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2007, 08:55

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Znamy datę premiery Halo 3

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły nieoficjalne informacje, jakoby gra Halo 3 miałaby się pojawić w ostatnich dniach września. Minionej nocy zachodnie serwisy informacyjne podały wiadomość, że Microsoft potwierdził te doniesienia i ustalił konkretną datę. Miłośnicy elektronicznej rozrywki dostaną ów tytuł mniej więcej na miesiąc przed premierą równie wyczekiwanej gry GTA IV.

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły nieoficjalne informacje, jakoby gra Halo 3 miałaby się pojawić w ostatnich dniach września. Minionej nocy zachodnie serwisy informacyjne podały wiadomość, że Microsoft potwierdził te doniesienia i ustalił konkretną datę. Trzecia edycja Halo w Stanach Zjednoczonych pojawi się 25 września, a w Europie z jednodniowym opóźnieniem. Miłośnicy elektronicznej rozrywki dostaną ów tytuł mniej więcej na miesiąc przed premierą równie wyczekiwanej gry GTA IV.

Znamy datę premiery Halo 3 - ilustracja #1

Peter Moore, przedstawiciel wspomnianej firmy, powiedział: „Halo 3 to coś więcej niż tylko gra video, to wielkie wydarzenie obecnego roku (...) 25 września mamy zamiar przekazać nasz wkład w historię elektronicznej rozrywki oraz dostarczyć ludziom na całym świecie wrażeń, którymi będą się dzielić i cieszyć przez kolejne lata .” Podobne słowa padły trzy lata temu w przy premierze Halo 2.