Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2007, 07:37

autor: Major Doktor Upiorna

Zapowiedziano grę Napoleon Dynamite

Korporacja Crave Entertainment zapowiedziała, że zamierza przygotować grę Napoleon Dynamite. Ma ona być elektroniczno-rozrywkowym odpowiednikiem filmu o tej samej nazwie (polski tytuł: Napoleon Wybuchowiec). W związku z tym użytkownik otrzyma sposobność pokierowania bohaterem, który wyglądem odstaje od małomiasteczkowej społeczności oraz pomorze mu zrealizować rodzące się co rusz szalone pomysły.

Korporacja Crave Entertainment zapowiedziała, że zamierza przygotować grę Napoleon Dynamite. Ma ona być elektroniczno-rozrywkowym odpowiednikiem filmu o tej samej nazwie (polski tytuł: Napoleon Wybuchowiec), który na srebrnym ekranie pojawił się w 2004 roku. Niniejsza pozycja zostanie zadedykowana konsolom PlayStation Portable i Nintendo DS.

Z zapowiedzi wynika, że fabuła owej gry pokryje się ze scenariuszem kinowego pierwowzoru. W związku z tym użytkownik otrzyma sposobność pokierowania bohaterem, który wyglądem odstaje od małomiasteczkowej społeczności oraz pomorze mu zrealizować rodzące się co rusz szalone pomysły. Co więcej na wyświetlaczach wspomnianych platform sprzętowych będzie można zobaczyć nie tylko tytułowego Napoleona, ale również takie postaci, jak Kip, Rico, Pedro i Tina.

Mark Burke, przedstawiciel wymienionej firmy, w następujący sposób komentuje ów pomysł: „Napoleon Dynamite jest jedną z tych produkcji, która odznacza się fabułą i bohaterami, na długo zapadającymi w pamięć. Mamy nadzieję, że fanom tego filmu spodoba się przygotowywana przez nas gra”. Na chwilę obecną nie ujawniono jeszcze nawet przybliżonej daty ukazania się Napoleon Dynamite, jednak gdy tylko takowa się pojawi niezwłocznie zawiadomimy Was o tym.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.