Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2011, 13:27

Wieści ze świata (Titan, Psychonauts, Broken Sword: Shadow of the Templars) 30/09/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym Broken Sword na GOG.com, specjalnej wersji Zombie Driver na PS3 i X360, braku Titana na Blizzcon 2011, a także nowej aktualizacji pecetowego Psychonauts. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym Broken Sword na GOG.com, specjalnej wersji Zombie Driver na PS3 i X360, braku Titana na Blizzcon 2011, a także nowej aktualizacji pecetowego Psychonauts. Zapraszamy do lektury.

Starscape

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Starscape. Produkcję autorstwa możecie aktualnie nabyć za kwotę 3,40 euro, czyli ok. 15 zł (o 66% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

GOG.com

Szczęśliwym klientem serwisu Good Old Games, który dokonał sześciomilionowego zakupu, okazał się użytkownik o pseudonimie Dotur. W zamian dostał na własność cały katalog gier znajdujących się w ofercie platformy dystrybucji elektronicznej firmy CD Projekt. Polski wydawca dotrzymał również danego niedawno słowa i udostępnił za darmo przygodówkę Broken Sword: Shadow of the Templars. Na jej pobranie macie czas do jutra (musicie posiadać aktywne konto GOG.com).

Zombie Driver HD

Pecetowa gra akcji Zombie Driver, wyprodukowana przez polskie studio Exor, zostanie przeniesiona na PlayStation 3 (tutaj z ekskluzywnym pojazdem), Xboksa 360 i smartfony z układem Tegra 2. Specjalna wersja z dopiskiem HD ma być dwa razy dłuższa od oryginału. Nie zabraknie w niej „epickich starć z bossami, nowych pojazdów, przeciwników i wybuchowych misji”. Twórcy dopracują kamerę, usprawnią dodatkowe tryby rozgrywki oraz dodadzą mini mapę, ułatwiającą przemieszczanie się w terenie. Premiera odbędzie się pod koniec tego roku (wyłącznie dystrybucja elektroniczna).

Wieści ze świata (Titan, Psychonauts, Broken Sword: Shadow of the Templars) 30/09/11 - ilustracja #1

Titan

Titan – tajemnicza gra MMO firmy Blizzard – nie doczeka się ujawnienia na tegorocznym Blizzconie (21-22 października w Anaheim). Zaprzeczył temu sam producent, ucinając tym samym wszelkie spekulacje.

Xbox 360

Serwis Kotaku donosi, że w wewnętrznym emailu rozsyłanym przez PayPal pojawiła się sugestia, jakoby 15 listopada miało dojść do publikacji nowej aktualizacji dashboardu konsoli Xbox 360. Chodzi tu najprawdopodobniej o udostępnienie update’u o nazwie Twist Control, o którym rozpisywaliśmy się w połowie sierpnia.

Psychonauts

Na Steamie nieoczekiwanie opublikowana została aktualizacja do pecetowej wersji platformówki Psychonauts, autorstwa studia Double Fine. Wprowadza ona osiągnięcia, zapisywanie stanu gry na zewnętrznych serwerach, a także modyfikacje do poziomu Meat Circus, czyniące go nieco łatwiejszym. Grę mogą także zakupić i pobrać użytkownicy Maca. Przypominamy, że Tim Schafer i spółka odzyskali niedawno prawa wydawnicze do swojego genialnego dzieła.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Iron Front: Liberation 1944

Syndicate

The Legend of Zelda: Skyward Sword

SkyDrift

Saints Row: The Third

Pro Evolution Soccer 2012

Post Apocalyptic Mayhem

Need for Speed: The Run

MicroVolts

Forza Motorsport 4

Sherlock Holmes and the Mystery of the Frozen City

The Smurfs & Co

L.A. Noire

Cities XL 2012

Puzzle Bots

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Afterfall: InSanity - trailer 1

I Am Alive - trailer #1

Need for Speed: The Run - teaser #2

The Darkness II - czym jest The Darkness (PL)

Rage - trailer #2

League of Legends - kulisy produkcji #2 Dominion (PL)

Syndicate - trailer #1

Might & Magic: Heroes VI - trailer #1 (PL)

The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów - trailer #7

Przed Seansem #26 - Nowe Oblicze video magazyn

Widziałem Kolosa Cień Gramy!

Shank 2 - teaser #1