Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Post Apocalyptic Mayhem (PC)
OkładkaPost Apocalyptic Mayhem (PC)

Post Apocalyptic Mayhem PC

Post Apocalyptic Mayhem to gra wyścigowa, której akcja osadzona została w ponurym świecie przyszłości. Gracze siadają za kierownicą uzbrojonych pojazdów i uczestniczą w bezwzględnej rywalizacji na obfitujących w pułapki oraz wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa torach.

Wyścigi | samochodowe

Post Apocalyptic Mayhem Premiera PC

17marca2011

pudełko PL

2grudnia2011

producent: Steel Monkeys wydawca: Meridian4 wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Post Apocalyptic Mayhem

Colin McRae: DiRT

Fuel

Death Track: Resurrection

Post Apocalyptic Mayhem to zręcznościowa gra wyścigowa, w której zadaniem graczy jest nie tylko dojechać do mety na pierwszej pozycji, ale i też przetrwać cały wyścig pozbywając się jednocześnie z trasy jak największej liczby przeciwników. Samochody, za kierownicami których zasiadamy, wyposażone są bowiem w ciężkie uzbrojenie i różnego rodzaju opancerzenie, dzięki czemu zawody zamieniają się w prawdziwą walkę o przetrwane.

Tytuł oferuje rozgrywkę zarówno w trybie single, jak i multiplayer, pozwalając nam zmierzyć się na różne sposoby z niebezpieczeństwami czekającymi na trasach. Każda z nich została specjalnie zaprojektowana, by wyścigi były jak najbrutalniejsze – pełno na nich wymyślnych pułapek, przepaści i ciasnych korytarzy, gdzie bezpośrednie starcie z oponentami jest nieuniknione. Przed zabawą wybieramy pojazd, którym pojedziemy po zwycięstwo – każdy z nich wymaga innego podejścia do rozgrywki i oferuje inne inne zestawy unikalnych broni. Te dzielą się z kolei ze względu na kierunek ataku - czyli frontalną, boczną i tylną. Jeżeli nie wystarcza nam standardowa broń, w każdej chwili możemy wzbogacić swój arsenał zbierając specjalne beczki dodające nam dodatkowe umiejętności.

Post Apocalyptic Mayhem oferuje niezwykle prosty i intuicyjny model jazdy, nastawiony przede wszystkim na oddawanie dynamiki rozgrywki. Same wyścigi w każdym aspekcie zaprojektowane są w taki sposób, by były jak najbardziej efektowne i spektakularne, z zupełnym pominięciem zasad realizmu.

Produkcja pozwala na wspólne wyścigi 6 graczy jednocześnie w trybie multiplayer, ponadto posiada system osiągnięć, które zapisywane są na jej oficjalnym serwerze. Najlepsze wyniki pojawiają się również w specjalnym internetowym rankingu prowadzonym przez dewelopera gry, Steel Monkeys, z którego możemy dowiedzieć się miedzy innymi kto zniszczył najwięcej pojazdów oponentów, czy najwięcej razy wygrał zawody.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-6  

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Post Apocalyptic Mayhem

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Post Apocalyptic Mayhem Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 Ultra lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7