Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2011, 13:55

autor: Jiker

Wieści ze świata (Resistance 3, Dead Rising 2: Off the Record, PS Vita) 12/10/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery Rocksmith, premierze Dead Rising 2: Off the Record, dodatkach do The Baconing i Resistance 3, a także cenach gier na PS Vita.

Jagged Alliance 2 Gold

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Jagged Alliance 2 Gold. Produkcję autorstwa Strategy First możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Tytuł kosztuje 6,80 euro, czyli ok. 30 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

Rocksmith

Gra muzyczna Rocksmith na Xboksa 360, PlayStation 3 i PC, mająca zrewolucjonizować podupadły gatunek, nie ukaże się w Europie zgodnie z planem. Wydawca, firma Ubisoft, poinformował, że do premiery na Starym Kontynencie dojdzie w 2012 roku. Debiut w USA odbędzie się 18 października. Więcej informacji na temat gry dostarczy Wam jej oficjalna strona internetowa.

Wieści ze świata (Resistance 3, Dead Rising 2: Off the Record, PS Vita) 12/10/11 - ilustracja #1

Xbox 360

Pod koniec tego miesiąca do sprzedaży trafi dysk twardy o pojemności 320 GB do konsoli Xbox 360 (wszystkie modele S). Zestaw, w skład którego wejdzie także kod uprawniający do pobrania gry LEGO Star Wars III: The Clone Wars, w Stanach Zjednoczonych będzie kosztować 129,99 dolarów (ok. 415 zł – cena bez podatku VAT).

Dead Rising 2: Off the Record

W Stanach Zjednoczonych i w serwisach dystrybucji cyfrowej zadebiutowała gra akcji Dead Rising 2: Off the Record. Powraca w niej Frank West, bohater znany z pierwszej części serii autorstwa firmy Capcom. Tytuł w najbliższy piątek zadebiutuje w Polsce. Dystrybutorem jest Cenega Poland (na PC tytuł ukaże się w podwójnej wersji językowej – polskiej i angielskiej).

The Baconing

Wersja PC gry The Baconing od studia Hothead Games – trzeciej części przygód Deathspanka – doczekała się nowego dodatku. W jego skład wchodzi nowa postać do trybu kooperacji – Roesha. DLC możecie pobrać za pośrednictwem Steama, gdzie do 18 października będzie dostępne za 50% standardowej ceny (tj. 0,99 euro, czyli ok. 4,50 zł).

Resistance 3

Dziś popołudniu do bazy europejskiej PlayStation Network trafi dodatek Survival Pack do gry akcji Resistance 3. W jego skład wchodzi nowy tryb rozgrywki, Invasion, polegający na zdobywaniu punktów kontrolnych. Fani produkcji studia Insomniac znajdą tu także cztery nowe skórki postaci do multiplayera, a także motyw graficzny dla interfejsu PlayStation 3. Pierwotnie Survival Pack miał się ukazać w zeszłym tygodniu.

PlayStation Vita

Magazyn Famitsu ujawnił ceny startowych produkcji, przygotowywanych na japońską premierę konsoli przenośnej PlayStation Vita. Z podanych informacji wynika, że edycje pudełkowe będą sprzedawane drożej od cyfrowych. Uncharted: Golden Abyss będzie kosztować odpowiednio 78 i 64 dolary (po przeliczeniu z jenów), Hot Shots Golf Next 65 i 51 dolarów, Ridge Racer 52 i 47 dolarów, a Katamari: No Vita 65 i 58 dolarów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

HellBlades

Family Guy Online

Duke Nukem Forever

Assassin's Creed: Revelations

Wipeout 2

Uncharted 3: Drake's Deception

The War of the Worlds

The Sims 3: Pets

The Cursed Crusade

Tales of the Abyss 3D

Take on Helicopters

Shinobi

Sesame Street: Once Upon a Monster

RIFT

Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Dragon Age II: Znak Zabójcy - trailer #1 (PL)

World of Planes - trailer #2

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - Mithril Edition

The Darkness II - trailer #3

Sesame Street: Once Upon a Monster - zwiastun na premierę

Forza Motorsport 4 - zwiastun na premierę

Hitman: Absolution - gameplay #1

Battlefield 3 - destrukcja

Kingdoms of Amalur: Reckoning - kulisy produkcji #2 (PL) - narracja

Heroes VI - nareszcie!

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo - Walkthrough #2

The Darkness II - trailer #2

Skylanders: Spyro's Adventure - trailer #2

Football Manager 2012 - samouczek (PL)

Heroes & Generals - teaser