Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweMMOWWW
Okładka HellBlades (WWW)

HellBlades WWW

HellBlades to utrzymana w konwencji MMO przeglądarkowa gra akcji, w której gracze mają okazję zasiąść za sterami helikopterów bojowych i uczestniczyć w spektakularnych bitwach z komputerowymi oraz żywymi przeciwnikami.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | helikoptery

WWW
Okładka HellBlades (WWW)

producent: Bigpoint

wydawca: Bigpoint

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

3lutego2010

HellBlades to gra stworzona z myślą o fanach klasycznych militarnych strzelanin z widokiem izometrycznym. Deweloperzy z należącego do firmy Bigpoint studia eLOFD postanowili oddać graczom we władanie stery futurystycznych, wojskowych helikopterów i wysłać ich w ogień walki.

Piloci-nowicjusze korpusu HellBlades rozpoczynają karierę w grze od leciwego i słabo uzbrojonego śmigłowca. Wykonując pełne niebezpieczeństw misje oraz uczestnicząc w potyczkach z innymi graczami mają okazję zdobyć środki pozwalające na zakup nowych maszyn (w sumie jest ich 10) i ich dozbrojenie.

Miejscem przygotowań przed każdą akcją jest hangar, w którym dokonywać można modyfikacji helikopterów a także ich wyposażenia. Gracze muszą zadbać m.in. o właściwy wybór amunicji potrzebnej w misji oraz jej odpowiedni zapas, opancerzenie, kamuflaż oraz system namierzania wrogów.

Bitwy toczą się w zróżnicowanych tematycznie lokacjach – na pustyni, w ruinach miasta i terenie uprzemysłowionym. Pojedynki mają charakter stricte zręcznościowy i na ogół ograniczają się do wykorzystania atutów helikoptera w starciu z wrogimi jednostkami (powietrznymi, lądowymi lub morskimi).

Funkcje społecznościowe w HellBlades pozwalają m.in. tworzyć klany (eskadry), czatować ze znajomymi i wysyłać wiadomości przez wewnętrzną pocztę.

Gra odznacza się przyjemną dla oka oprawą graficzną, bazującą na technologii Flash. Efektowne animacje jednostek i eksplozji korzystnie wpływają na widowiskowość walk.

Mimo że w HellBlades zagrać można za darmo, niektóre opcje zabawy wymagają płacenia specjalną walutą – kredytami, dostępnymi za realne pieniądze. Dotyczy to chociażby kont premium, których atutem jest na przykład krótszy czas wylogowywania się oraz mniejszy wydatek punktów umiejętności przy modernizacji uzbrojenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe HellBlades

odpowiednia dla każdego wieku