Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWWW
Okładka HellBlades (WWW)
OkładkaHellBlades (WWW)

HellBlades WWW

HellBlades to utrzymana w konwencji MMO przeglądarkowa gra akcji, w której gracze mają okazję zasiąść za sterami helikopterów bojowych i uczestniczyć w spektakularnych bitwach z komputerowymi oraz żywymi przeciwnikami.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | helikoptery | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

HellBlades Premiera WWW

3lutego2010

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

HellBlades to gra stworzona z myślą o fanach klasycznych militarnych strzelanin z widokiem izometrycznym. Deweloperzy z należącego do firmy Bigpoint studia eLOFD postanowili oddać graczom we władanie stery futurystycznych, wojskowych helikopterów i wysłać ich w ogień walki.

Piloci-nowicjusze korpusu HellBlades rozpoczynają karierę w grze od leciwego i słabo uzbrojonego śmigłowca. Wykonując pełne niebezpieczeństw misje oraz uczestnicząc w potyczkach z innymi graczami mają okazję zdobyć środki pozwalające na zakup nowych maszyn (w sumie jest ich 10) i ich dozbrojenie.

Miejscem przygotowań przed każdą akcją jest hangar, w którym dokonywać można modyfikacji helikopterów a także ich wyposażenia. Gracze muszą zadbać m.in. o właściwy wybór amunicji potrzebnej w misji oraz jej odpowiedni zapas, opancerzenie, kamuflaż oraz system namierzania wrogów.

Bitwy toczą się w zróżnicowanych tematycznie lokacjach – na pustyni, w ruinach miasta i terenie uprzemysłowionym. Pojedynki mają charakter stricte zręcznościowy i na ogół ograniczają się do wykorzystania atutów helikoptera w starciu z wrogimi jednostkami (powietrznymi, lądowymi lub morskimi).

Funkcje społecznościowe w HellBlades pozwalają m.in. tworzyć klany (eskadry), czatować ze znajomymi i wysyłać wiadomości przez wewnętrzną pocztę.

Gra odznacza się przyjemną dla oka oprawą graficzną, bazującą na technologii Flash. Efektowne animacje jednostek i eksplozji korzystnie wpływają na widowiskowość walk.

Mimo że w HellBlades zagrać można za darmo, niektóre opcje zabawy wymagają płacenia specjalną walutą – kredytami, dostępnymi za realne pieniądze. Dotyczy to chociażby kont premium, których atutem jest na przykład krótszy czas wylogowywania się oraz mniejszy wydatek punktów umiejętności przy modernizacji uzbrojenia.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe HellBlades: Odpowiednia dla każdego wieku.