Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2011, 14:39

Wieści ze świata (Machinarium, Dead Island, inFamous 2) 9/09/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji nieSławny: inFamous 2, premierze Machinarium w wersji na iPada 2, a także dacie debiutu strzelanki Bunch of Heroes. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji nieSławny: inFamous 2, premierze Machinarium w wersji na iPada 2, a także dacie debiutu strzelanki Bunch of Heroes. Zapraszamy do lektury.

STORM: Frontline Nation

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra STORM: Frontline Nation. Produkcję autorstwa Colossai Studio możecie aktualnie nabyć za kwotę 7,50 euro, czyli ok. 30 zł (o 60% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

nieSławny: inFamous 2

Studio Sucker Punch udostępniło nową aktualizację do gry nieSławny: inFamous 2, wzbogacającą narzędzie służące do projektowania przez graczy własnych poziomów, misji i wyzwań (do tej pory stworzono ich około 80 tysięcy). Wśród dodanych funkcji znajduje się m.in. ranking najpopularniejszych dodatków, a także możliwość łączenia tworzonych zadań w serie. Szczegółowo o aktualizacji przeczytacie w tym miejscu.

Machinarium

Doskonała gra przygodowa Machinarium zadebiutowała na App Store (jesienią trafi do oferty PlayStation Network). Wersję dedykowaną wyłącznie iPadowi 2 można zakupić za równowartość 3,99 euro. Z okazji premiery czeski zespół Amanita Design przygotował okolicznościowy zwiastun:

Dead Island

Firma Deep Silver, europejski wydawca strzelanki Dead Island, poinformowała, że pierwszy dodatek DLC do najnowszej gry studia Techland zostanie opublikowany w tym miesiącu. W skład Bloodbath Arena wejdą cztery mapki, pozwalające zmierzyć się z niekończącymi się falami zombiaków, a także nowa broń (Brain Wave Bomb). Nabywcy gry w wersji Gore lub Edycji Kolekcjonerskiej pobiorą Krwawą Łaźnię za darmo.

Bunch of Heroes

Niezależne, argentyńskie studio NGD (znane z Regnum Online) ogłosiło, że do premiery pecetowej strzelanki Bunch of Heroes dojdzie 21 września. W grze, stawiającej na kooperacji, gracze wcielą się w postacie Agenta Liu, Jareda Joe, El Comandante, a także Kapitana Smitha i spróbują powstrzymać najazd kosmitów oraz kierowane przez nich armie nieumarłych.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Arma III

Warhammer Online: Wrath of Heroes

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo

Rotastic

Need for Speed: The Run

Grotesque Tactics 2: Dungeons & Donuts

Final Fantasy XIII-2

Cubixx HD

Cave Story 3D

Asura’s Wrath

Max Payne 3

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Warhammer Online: Wrath of Heroes - Beta

Rusty Hearts - kulisy produkcji #4 - techniki walki

Resident Evil: Revelations - TGS 2011

Rage - Co-Op - Wasteland Legends

Warhammer 40,000: Space Marine - kulisy produkcji #7 uzbrojenie i przeciwnicy

X-Men: Destiny - kulisy produkcji #2 (PL)

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo - teaser

Gramy w Resistance 3 - pukawki! Gramy!

Komentarz: Dead Island daje radę? video komentarz

Driver: San Francisco - multiplayer Gramy!

Super Hero Squad Online - Villainvile

Super Hero Squad Online - Dark Surfer

MotoHeroz - trailer #2

FIFA 12 - EA Sports Football Club (PL)

Supremacy MMA - trailer #3

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej