Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Warhammer Online: Wrath of Heroes (PC)
OkładkaWarhammer Online: Wrath of Heroes (PC)

Warhammer Online: Wrath of Heroes PC

Warhammer Online: Wrath of Heroes jest stworzoną przez firmę BioWare Mythic darmową grą MMO, której akcja osadzona została w cieszącym się dużą popularnością uniwersum dark fantasy.

Akcji | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | kooperacja | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Warhammer Online: Wrath of Heroes Premiera PC

anulowana

producent: Mythic wydawca: Electronic Arts Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Warhammer Online: Wrath of Heroes

Diablo III

Torchlight II

AirMech Strike

Uwaga: 29 marca 2013 roku zostały zamknięte serwery gry i zaprzestano jej dalszego rozwoju. Tym samym nie wyszła z trwającej od 2012 roku fazy beta-testów.

Wrath of Heroes to druga gra osadzona w świecie Warhammera, za którą odpowiadają studio BioWare Mythic oraz firma Electronic Arts. Wcześniej duet ten stworzył całkiem popularnego MMORPG-a Warhammer Online: Age of Reckoning. WoH ze swoim poprzednikiem nie ma jednak za wiele wspólnego.

To, co odróżnia obie produkcje, to przede wszystkim sposób prowadzenia rozgrywki. W Wrath of Heroes nie uświadczymy otwartego świata, questów, stopniowego rozwoju postaci i innych tego typu elementów. Gra ta jest nastawiona przede wszystkim na dynamiczne walki pomiędzy przedstawicielami zwaśnionych ras. Wszystkie batalie toczą się na przygotowanych przez twórców mapach. W potyczkach mogą wziąć udział trzy drużyny, składające się maksymalnie z sześciu graczy. Jest to pewna innowacja, bowiem gry sieciowe przyzwyczaiły nas do trybów umożliwiających prowadzenie starć dwóm przeciwnym drużynom.

Jednak zanim przystąpimy do bitwy, musimy wybrać dzielnego wojaka, którego losami przyjdzie nam pokierować. Decyzja to jest dość istotna, bowiem odpowiednio dopasowana drużyna jest kluczem do sukcesu. Do wyboru mamy kilkunastu bohaterów, charakteryzujących się odrębnymi zestawami umiejętności, a co za tym idzie, innym sposobem gry. Miłośnicy walki w zwarciu mogą np. wcielić się w orkowego topornika, zwolennicy eliminacji przeciwników na dystans dostają do dyspozycji elfickich magów lub łuczników.

Oprawa graficzna wyraźnie jest wzorowana na WO: Age of Reckoning, jednak została nieco uproszczona. Ponadto, twórcy zastosowali efekt pogrubionych krawędzi, co nadało grze nieco komiksowy charakter. Ponura atmosfera świata nie uległa jednak zmianie.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 6.6 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Warhammer Online: Wrath of Heroes: Odpowiednia dla każdego wieku.