Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2013, 12:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (LEGO City: Undercover, Assassin's Creed III) 28/2/13

Dziś piszemy m.in. o żywotności i dodatkach DLC do gry LEGO City: Undercover, specjalnej edycji Assassin's Creed III, przyjmowaniu zapisów do beta testów ORION: Dino Horde, a także zamkniętych serwerach darmowej produkcji Warhammer Online: Wrath of Heroes. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dear Esther

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Dear Esther. Dzieło studia thechineseroom możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 1,74 euro (ok. 7 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Warhammer Online: Wrath of Heroes

Studio Mythic ogłosiło, że 29 marca zostaną zamknięte serwery darmowej gry Warhammer Online: Wrath of Heroes. Oznacza to, że znajdująca się w fazie otwartych beta testów produkcja MMO od podanego dnia przestanie być grywalna. Osoby, które grały w ten tytuł w okresie od 1 stycznia do 27 lutego bieżącego roku otrzymają kod promocyjny do Warhammer Online: Age of Reconing. Pozwoli on na aktywowanie miesięcznego abonamentu i wzbogaci gracza o przedmioty, wirtualną walutę oraz wierzchowca (ang. mount).

LEGO City: Undercover

Loz Doyle, producent wykonawczy gry LEGO City Undercover, powiedział w wywiadzie dla serwisu Nintendo Life, że ukończenie tej produkcji na 100% zajmie ok. 40-50 godzin. Twórca nie wyklucza wydania po premierze dodatków DLC do tego tytułu, ale musiałyby one „dobrze pasować do reszty gry”. LEGO City: Undercover zadebiutuje 18 marca na Wii U, podczas gdy LEGO City Undercover: The Chase Begins na 3DS-a ukaże się 21 kwietnia. Obie daty dotyczą amerykańskiego rynku.

LEGO City: Undercover - Wieści ze świata (LEGO City: Undercover, Assassin's Creed III) 28/2/13 - wiadomość - 2013-02-28
LEGO City: Undercover

AMD Catalyst

Firma AMD udostępniła na oficjalnej stronie internetowej sterowniki AMD Catalyst 13.2 w wersji Beta. Zawierają one wszystkie poprawki zawarte w poprzednich edycjach beta tych driverów, rozwiązując jednocześnie problem sporadycznego zawieszania się gry Crysis 3 po zainstalowaniu ostatniego patcha w niektórych konfiguracjach technologii Crossfire. Więcej szczegółów na temat wcześniejszych poprawek znajdziecie pod tym adresem.

Microsoft

Serwis Fusible donosi, że firma Microsoft zarejestrowała przynajmniej szesnaście domen z nazwą „Xbox Gold” w adresie. Być może ma to jakiś związek z następcą Xboksa 360 lub bliżej nieokreśloną transformacją płatnej usługi Xbox Live Gold. Na razie są to tylko spekulacje, więc musimy poczekać na oficjalne informacje w tej sprawie.

Assassin’s Creed III

Niemiecki serwis next2games donosi, że firma Ubisoft planuje wydać grę Assassin’s Creed III w wersji Washington Edition. W skład tego produktu miałaby wejść pełna wersja ubiegłorocznego bestsellera wraz z trzema dodatkami DLC (A Dangerous Secret, The Battle Hardened, The Tyranny of King George Washington). Specjalne wydanie gry miałoby zadebiutować 28 marca w cenie detalicznej 69,95 euro (ok. 290 złotych) za wersję na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 lub 54,95 euro (ok. 230 złotych) za edycję pecetową.

Assassin's Creed III: Washington Edition - Wieści ze świata (LEGO City: Undercover, Assassin's Creed III) 28/2/13 - wiadomość - 2013-02-28
Assassin's Creed III: Washington Edition

Insomniac Games

Studio Insomniac Games (Fuse, serie Resistance i Ratchet & Clank) zarejestrowało w Amerykańskim Urzędzie Patentowym znak towarowy Sunset Overdrive. Opis wskazuje na to, że mowa o „oprogramowaniu gier komputerowych”, więc jest całkiem możliwe, że chodzi o kolejny projekt tego dewelopera. Wskazuje na to również domena SunsetOverdrive.com, która została zarejestrowana przez Ryana Schneidera. Tak samo nazywa się jeden z dyrektorów studia Insomniac Games.

ORION: Dino Horde

Zespół Spiral Game Studios rozpoczął przyjmowanie zapisów do beta testów gry ORION: Dino Horde. Chętni mogą zgłaszać się na oficjalnej stronie internetowej. Twórcy potwierdzili również, że ta kontynuacja gry ORION: Dino Beatdown ukaże się w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam. Osoby posiadające pierwowzór otrzymają sequel za darmo jako prezent od studia dla lojalnych klientów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: