Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka ORION: Dino Beatdown (PC)
OkładkaORION: Dino Beatdown (PC)

ORION: Dino Beatdown PC

Opracowana przez zespół Spiral Game Studios kooperacyjna strzelanina FPS, wywodząca się z popularnej modyfikacji Half-Life’a 2 o nazwie ORION: Source.

Akcji | FPP | dinozaury | FPS | indie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

ORION: Dino Beatdown Premiera PC

4maja2012

producent: Spiral Game Studios wydawca: Spiral Game Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do ORION: Dino Beatdown

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla

Borderlands

Dino D-Day

ORION: Dino Beatdown to strzelanka z trybem kooperacji oraz dinozaurami, stworzona przez studio Spiral Game Studios. W zespole, który przygotował grę byli deweloperzy takich produkcji jak Unreal Tournament, Forza Motorsport, Halo, czy Borderlands. Marka ORION wywodzi się z modyfikacji do Half-Life’a 2 o nazwie ORION: Source.

W ORION: Dino Beatdown przenosimy się w przyszłość, aby walczyć z hordami dinozaurów na obcej planecie. Świat gry jest otwarty i składa się z trzech olbrzymich lokacji (pustyni, lasu i sawanny), wypełnionych najróżniejszymi obiektami. Podczas rozgrywki działamy w pojedynkę lub w grupie – drużyna może składać się z maksymalnie pięciu graczy. Twórcy produkcji przygotowali wiele zadań, które zachęcają do dalszej zabawy i wskazują kolejne cele.

Każdy z graczy wciela się w postać reprezentującą jedną z trzech klas – Assault, Support lub Recon. Wykonując zadania i zabijając przeciwników – różne gatunki dinozaurów - zdobywamy kredyty, które wymieniamy na nowe umiejętności, bronie, ulepszenia lub pojazdy (przyzywane we wskazane miejsce). Niebezpieczne krainy można przemierzać za kierownicą takich wehikułów jak buggy, mechy, czołgi, czy machiny latające.

ORION wprowadza do rozgrywki mnóstwo ciekawych gadżetów przypisanych poszczególnym klasom - działka leczące dla medyków, plecaki odrzutowe oraz urządzenia maskujące. Gracze mogą też korzystać z kilku potężnych rodzajów broni: strzelb, karabinów, wyrzutni rakiet oraz dział laserowych. W sumie otrzymujemy 15 „zabawek” tego typu do wyboru oraz parę dodatkowych przedmiotów i granatów.

ORION: Dino Beatdown został stworzony przez stosunkowo niewielkie studio, ale mimo tego potrafi zaskoczyć przyjemną oprawą wizualną. Twórcy gry postawili na soczyste kolory, dużo efektów specjalnych i proste, ale ładnie wykonane lokacje. Pozytywne wrażenie sprawiają także animacje przeciwników – w tym wielkich T-Reksów, czy mniejszych Raptorów. Gra zawiera tryb kooperacji dla 5 osób.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-5  

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.8 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe ORION: Dino Beatdown: Odpowiednia dla każdego wieku.

ORION: Dino Beatdown Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Quad Core i5 2.6 GHz
  • 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe