Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2012, 18:29

autor: Aver

Premiera ORION: Dino Beatdown po raz kolejny opóźniona

Twórcy gry ORION: Dino Beatdown – Spiral Game Studios – poinformowali, że premiera futurystycznej strzelanki z dinozaurami w roli głównej opóźni się o kolejne dwa tygodnie. Gra ukaże się 4 maja tego roku na platformach Steam i OnLive.

Miłośnicy futurystycznych strzelanek do dinozaurów (jest ich cała masa!) będą musieli poczekać na premierę ORION: Dino Beatdown do 4 maja. Twórcy ze Spiral Game Studios poinformowali o dwutygodniowym opóźnieniu premiery z powodu „serii nieprzewidzianych wydarzeń” i wyrazili „niewyrażalny smutek” z tego powodu.

Premiera ORION: Dino Beatdown po raz kolejny opóźniona - ilustracja #1

Nie jest to pierwsze opóźnienie tego tytułu. Na początku miesiąca informowaliśmy o trzytygodniowym przesunięciu. Jej autorzy obiecywali wówczas, że postarają się z tego powodu przygotować nową mapę do rozgrywki wieloosobowej. Także tym razem obiecują, że postarają się jakoś wynagrodzić graczom kolejne dwa tygodnie oczekiwania.

ORION: Dino Beatdown to futurystyczna survivalowa strzelanka z trybem kooperacji dla maksymalnie pięciu graczy, w której trzeba będzie stawić czoło najazdowi hordy dinozaurów. W realizacju tego zadania będzie można liczyć na bogaty wybór broni i ekwipunku, a także pojazdów – od łazików buggy po mechy. Jej twórcy w przeszłości – pracując w różnych firmach – współtworzyli takie tytuły jak Unreal Tournament, Halo czy Borderlands.