Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2011, 14:35

Wieści ze świata (F.3.A.R., Halo: Reach, MotoGP 10/11) 15/02/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Mindjack i Halo: Reach, demie MotoGP 10/11, bohaterach F.3.A.R., a także likwidacji studia The Code Monkeys. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Mindjack i Halo: Reach, demie MotoGP 10/11, bohaterach F.3.A.R., a także likwidacji studia The Code Monkeys. Zapraszamy do lektury.

Mindjack

Dziś do oferty Xbox Live (560 punktów Microsoft) trafi pierwszy dodatek DLC do wydanej pod koniec stycznia gry akcji Mindjack, autorstwa studia feelplus. W skład Extra Map Pack 1 wchodzą trzy nowe mapy multiplayer. Jutro dojdzie do jego premiery na PlayStation Network (5,99 euro). Z kolei 8 i 9 marca zadebiutuje drugi zestaw lokacji (jego cena ustalona zostanie na tym samym poziomie).

MotoGP 10/11

Jutro do bazy Xbox Live i PlayStation Network trafi demo gry wyścigowej MotoGP 10/11. Pozwoli ono wcielić się w Danny’ego Pedrosa lub Andreę Dovizioso i przejechać wyścig na torze Mugello w trybie Kariery bądź Czasówki. Pełna wersja najnowszej produkcji firmy Capcom trafi do sprzedaży w Europie 18 marca.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Firma LucasArts poinformowała, że wśród dodatkowych postaci w grze LEGO Star Wars III: The Clone Wars (premiera w przyszłym miesiącu) znajdą się Han Solo i księżniczka Leia. Obie postacie możecie jednak odblokować już teraz. Wystarczy, że odwiedzicie oficjalną stronę internetową produkcji i po wciśnięciu „Entera” wpiszecie odpowiednie hasła (dla Hana Solo – NERFHERDER; dla Lei – YOURWORSHIPFULNESS). Dzięki temu sprawdzicie je w akcji i zapoznacie z kilkoma dodatkowymi informacjami na ich temat.

Halo: Reach

W marcu do oferty Xbox Live trafi drugi dodatek DLC do gry akcji Halo: Reach. W skład rozszerzenia o nazwie Defiant Map Pack, wejdą trzy nowe mapy multiplayer (przeznaczone do wszystkich trybów, w tym Firefight), a także możliwość zdobycia Osiągnięć o łącznej wartości 150 Punktów Gracza. Zestaw będzie można nabyć za równowartość 800 punktów Microsoft.

F.3.A.R.

Paxton Fettel, będący jednym z dwóch głównych bohaterów trzeciej odsłony serii F.E.A.R., będzie grywalną postacią nie tylko w trybie kooperacji, ale również podczas głównej kampanii. Możliwość przejęcia nad nim kontroli pojawi się każdorazowo z chwilą ukończenia danego poziomu. W ten sposób, gracz będzie mógł zaliczyć znany już etap w innym stylu. Wiadomość tę potwierdza nowy zwiastun produkcji studia Day 1, która zadebiutuje na rynku w maju tego roku.

The Code Monkeys

The Code Monkeys – jeden z najstarszych brytyjskich deweloperów – kończy działalność. Akcjonariusze studia, pamiętającego jeszcze czasy ZX Spectrum, podjęli decyzję w dniu 23 urodzin firmy. W swojej bogatej historii, The Code Monkeys pracowało nad grami przeznaczonymi również na Sega CD, PlayStation 1, PlayStation 2, Game Boy’a i Nintendo DS. Ostatnimi czasy studio wydawało na iPada (seria Triple Sports), a także WiiWare (Manic Monkey Mayhem).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Tanker Truck Simulator 2011

Arcania: Fall of Setarrif

Shadows of the DAMNED X360

Shadows of the DAMNED PS3

MotoGP 10/11

Just Dance 2

F.3.A.R.

Transformers: Dark of the Moon

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Walentynkowe hentai - GalGun! Gramy!

Deus Ex: Human Revolution w 5 punktach video zapowiedź

Transformers: Dark of the Moon

Halo: Reach - Defiant Map Pack

F.3.A.R. - gameplay

Green Lantern: Rise of the Manhunters –

RIFT - beta gameplay

Alice: Madness Returns

Grand Mer

gry