Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Just Dance 2 (Wii)

Just Dance 2 Wii

Kontynuacja popularnej gry tanecznej, stworzonej przez firmę Ubisoft. Ponownie zabawa polega na dotrzymywaniu kroku wyświetlanym na ekranie sylwetkom tancerzy. W porównaniu z pierwowzorem pojawiło się wiele nowych utworów i układów tanecznych.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | rodzinne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Just Dance 2 (Wii)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

12października2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Dance 2 to kontynuacja bestsellerowej gry tanecznej, w której gracz, przy akompaniamencie znanych hitów, stara się dotrzymywać kroku wirtualnym mistrzom tańca. Produkcja została opracowana przez francuską firmę Ubisoft.

Względem „jedynki” główne założenia gry pozostały praktycznie rzecz biorąc niezmienione. W dalszym ciągu opierają się na dość prostych regułach. Mianowicie, na ekranie telewizora do danego rytmu tańczy wirtualny cień, który wykonuje różne figury. Zadaniem gracza jest dotrzymać mu kroku i jak najdokładniej powtórzyć wszystkie ruchy oraz figury taneczne.

W Just Dance 2 znalazło się czterdzieści utworów muzycznych (m.in. pop, R&B, hip hop, rap), znanych ze światowych list przebojów. Na potrzeby kontynuacji twórcy opracowali również szereg nowych figur tanecznych, dzięki którym możliwe jest zatańczenie jeszcze ciekawszych choreografii.

W grze zawarta została opcja pozwalająca wystąpić w duecie z przyjacielem lub przyjaciółką, jak i tryb wieloosobowy, w którym o miano najlepszego tancerza może rywalizować nawet osiem osób (występujących kolejno po sobie).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Just Dance 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Call of Duty: Black Ops najlepiej sprzedającą się grą w USA od początku 2010 roku
Call of Duty: Black Ops najlepiej sprzedającą się grą w USA od początku 2010 roku

wiadomość9 listopada 2011

Call of Duty: Black Ops zdecydowanie przewodzi w rankingu najbardziej popularnych gier w Stanach Zjednoczonych w okresie od stycznia 2010 roku do września 2011 roku. Wyniki jedenastu najlepiej sprzedających się produkcji opublikowała amerykańska grupa NPD zajmująca się badaniami rynkowymi.

Sierpniowe wyniki amerykańskiego rynku gier - sukces Deus Ex: Bunt Ludzkości i słaba kondycja całej branży

wiadomość12 września 2011

Organizacja analityczna NPD opublikowała raport z sierpniowych wyników amerykańskiego rynku gier. Miniony miesiąc należał do Deus Ex: Bunt Ludzkości.

Konferencja Ubisoftu - Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations i Trackmania 2

wiadomość7 czerwca 2011

Kolejną firmą, która zorganizowała na E3 konferencje prasową było obchodzące w tym roku swoje dwudziestopięciolecie istnienia Ubisoft. Na pokazie pojawiły się m.in. Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations, Trackmania 2 oraz nowe odsłony serii Ghost Recon.

Wysoka sprzedaż Assassin's Creed: Brotherhood

wiadomość14 lutego 2011

Koncern Ubisoft poinformował o znakomitych wynikach finansowych osiągniętych w trzecim kwartale roku fiskalnego 2010/2011. Duża w tym zasługa gry Assassin's Creed: Brotherhood, której konsolowe wersje znalazły 6,5 mln nabywców. W okresie przedświątecznym świetnie sprzedawały się także tytuły taneczne oraz stworzone z myślą o możliwościach kontrolera Kinect.

Najlepiej sprzedające się gry w 2010 roku w USA

wiadomość8 lutego 2011

Grupa NPD zaprezentowała zaktualizowane zestawienie najlepiej sprzedających się gier na konsole stacjonarne i przenośne w 2010 roku w Stanach Zjednoczonych. W porównaniu do notowań z ubiegłego miesiąca, wprowadzono do niego kilka istotnych poprawek.