Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Just Dance 2 (Wii)
OkładkaJust Dance 2 (Wii)

Just Dance 2 Wii

Kontynuacja popularnej gry tanecznej, stworzonej przez firmę Ubisoft. Ponownie zabawa polega na dotrzymywaniu kroku wyświetlanym na ekranie sylwetkom tancerzy. W porównaniu z pierwowzorem pojawiło się wiele nowych utworów i układów tanecznych.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | rodzinne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Dance 2 Premiera Wii

12października2010

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Just Dance 2 to kontynuacja bestsellerowej gry tanecznej, w której gracz, przy akompaniamencie znanych hitów, stara się dotrzymywać kroku wirtualnym mistrzom tańca. Produkcja została opracowana przez francuską firmę Ubisoft.

Względem „jedynki” główne założenia gry pozostały praktycznie rzecz biorąc niezmienione. W dalszym ciągu opierają się na dość prostych regułach. Mianowicie, na ekranie telewizora do danego rytmu tańczy wirtualny cień, który wykonuje różne figury. Zadaniem gracza jest dotrzymać mu kroku i jak najdokładniej powtórzyć wszystkie ruchy oraz figury taneczne.

W Just Dance 2 znalazło się czterdzieści utworów muzycznych (m.in. pop, R&B, hip hop, rap), znanych ze światowych list przebojów. Na potrzeby kontynuacji twórcy opracowali również szereg nowych figur tanecznych, dzięki którym możliwe jest zatańczenie jeszcze ciekawszych choreografii.

W grze zawarta została opcja pozwalająca wystąpić w duecie z przyjacielem lub przyjaciółką, jak i tryb wieloosobowy, w którym o miano najlepszego tancerza może rywalizować nawet osiem osób (występujących kolejno po sobie).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Just Dance 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.