Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3X360
Okładka Mindjack (PS3)

Mindjack

Innowacyjna strzelanina TPP autorstwa studia Feel Plus. Akcja toczy się w roku 2031. Wcielamy się w mind hackera, czyli specjalistę który potrafi włamywać się do umysłów innych osób i przejmować nad nimi kontrolę.Gra oferuje kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb kooperacji.

Akcji | TPP

Okładka Mindjack (PS3)

producent: feelplus

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

data premiery gry:

18sty2011

X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mindjack to strzelaninę z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, która pozwola graczom wcielić się w postać mind hackera – z łatwością posługującego się zarówno bronią palną, walczącego wręcz, jak i włamującego sie do umysłów innych ludzi. Gra została wyprodukowana przez studio Feel Plus, przy finansowym wsparciu japońskiego koncernu Square Enix.

Akcja Mindjack osadzona została w niedalekiej przyszłości. W roku 2031 ludzkość korzysta z wielu dobrodziejstw nowoczesnej, bardzo zaawansowanej techniki. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że skrywa ona śmiertelne zagrożenie dla człowieczeństwa. Pełnym korupcji i konspiracji światem rządzą ci, którzy korzystając z zakazanych technologii potrafią kontrolować umysły innych.

Twórcom gry trudno odmówić pomysłowości. Z jednej strony Mindjack to klasyczna gra akcji z dużą ilością strzelania i walki. Z drugiej jednak, możliwość przejmowania kontroli nad każdą postacią w grze znacznie urozmaica rozgrywkę. Jeżeli do tego wszystkiego dodać jeszcze mocno zagmatwaną fabułę, w której przeciwnikiem może stać się każdy, mieszanka jest iście wybuchowa.

Główną kampanię dzieła Feel Plus można ukończyć zarówno w pojedynkę jak i ze znajomymi, korzystając z trybu kooperacji. Jak przystało na strzelaninę, w grze nie zabrakło sporego arsenału broni i pojazdów. Pojawiły się w niej także elementy zaczerpnięte z RPG, w tym doświadczenie, które pozwala doskonalić umiejętności mind hackerów. Mindjack oferuje ponadto szereg ciekawych opcji związanych m.in. z rozgrywką sieciową.

Oprawa graficzna gry utrzymana jest w specyficznej kolorystyce rodem z cyberpunkowych filmów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Nośnik: 1 BD

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 168 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,3 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Mindjack

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Mindjack

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Wieści ze świata (F.3.A.R., Halo: Reach, MotoGP 10/11) 15/02/11

wiadomość15 lutego 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Mindjack i Halo: Reach, demie MotoGP 10/11, bohaterach F.3.A.R., a także likwidacji studia The Code Monkeys. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Need for Speed: Hot Pursuit, Tactics Ogre, Mindjack) 22/11/10
Wieści ze świata (Need for Speed: Hot Pursuit, Tactics Ogre, Mindjack) 22/11/10

wiadomość22 listopada 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o amerykańskiej dacie premiery Tactics Ogre na PSP, europejskim debiucie strzelaniny Mindjack, a także pierwszych dodatkach DLC do Need for Speed: Hot Pursuit. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (God of War: Ghost of Sparta, James Bond 007: Blood Stone, Epic Games) 3/11/10
Wieści ze świata (God of War: Ghost of Sparta, James Bond 007: Blood Stone, Epic Games) 3/11/10

wiadomość3 listopada 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o amerykańskiej premierze nowego God of War i przygód Jamesa Bonda, aktualizacji Borderlands, pierwszym muzeum poświęconym wyłącznie elektronicznej rozrywce, Infinity Blade na iPhone’a, beta-testach Men of War: Assault Squad, a także gitarze Fendera dedykowanej grze Rock Band 3. Zapraszamy do lektury.

Hakerska strzelanina Mindjack przesunięta na 2011 rok
Hakerska strzelanina Mindjack przesunięta na 2011 rok

wiadomość9 września 2010

Zapowiedziana na tegorocznych targach E3 strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby o tytule Mindjack nie zdąży z tegoroczną premierą. Ogłoszono bowiem właśnie, że data jej debiutu została przesunięta i na tę nową markę tworzoną przez studio Feel Plus przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Square Enix zaanonsowało hakerską strzelaninę Mindjack
Square Enix zaanonsowało hakerską strzelaninę Mindjack

wiadomość15 czerwca 2010

Podczas trwających targów E3 firma Square Enix zapowiedziała zupełnie nową i zaskakującą strzelaninę z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Mindjack pozwoli graczom wcielić się w postać mind hackera, który z równą łatwością posługuje się bronią, walczy wręcz i włamuje do umysłów innych ludzi.

X360
PS3