Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3
Okładka Mindjack (PS3)
OkładkaMindjack (PS3)

Mindjack

Innowacyjna strzelanina TPP autorstwa studia Feel Plus. Akcja toczy się w roku 2031. Wcielamy się w mind hackera, czyli specjalistę który potrafi włamywać się do umysłów innych osób i przejmować nad nimi kontrolę.Gra oferuje kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb kooperacji.

Akcji | TPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mindjack Premiera

18sty2011

X360 PS3

producent: feelplus wydawca: Square Enix wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Mindjack to strzelaninę z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, która pozwola graczom wcielić się w postać mind hackera – z łatwością posługującego się zarówno bronią palną, walczącego wręcz, jak i włamującego sie do umysłów innych ludzi. Gra została wyprodukowana przez studio Feel Plus, przy finansowym wsparciu japońskiego koncernu Square Enix.

Akcja Mindjack osadzona została w niedalekiej przyszłości. W roku 2031 ludzkość korzysta z wielu dobrodziejstw nowoczesnej, bardzo zaawansowanej techniki. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że skrywa ona śmiertelne zagrożenie dla człowieczeństwa. Pełnym korupcji i konspiracji światem rządzą ci, którzy korzystając z zakazanych technologii potrafią kontrolować umysły innych.

Twórcom gry trudno odmówić pomysłowości. Z jednej strony Mindjack to klasyczna gra akcji z dużą ilością strzelania i walki. Z drugiej jednak, możliwość przejmowania kontroli nad każdą postacią w grze znacznie urozmaica rozgrywkę. Jeżeli do tego wszystkiego dodać jeszcze mocno zagmatwaną fabułę, w której przeciwnikiem może stać się każdy, mieszanka jest iście wybuchowa.

Główną kampanię dzieła Feel Plus można ukończyć zarówno w pojedynkę jak i ze znajomymi, korzystając z trybu kooperacji. Jak przystało na strzelaninę, w grze nie zabrakło sporego arsenału broni i pojazdów. Pojawiły się w niej także elementy zaczerpnięte z RPG, w tym doświadczenie, które pozwala doskonalić umiejętności mind hackerów. Mindjack oferuje ponadto szereg ciekawych opcji związanych m.in. z rozgrywką sieciową.

Oprawa graficzna gry utrzymana jest w specyficznej kolorystyce rodem z cyberpunkowych filmów.

Ostatnia modyfikacja 22 listopada 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 169 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Mindjack

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Mindjack Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
X360
PS3