Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2010, 13:59

autor: Jiker

Wieści ze świata (Need for Speed: Hot Pursuit, Tactics Ogre, Mindjack) 22/11/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o amerykańskiej dacie premiery Tactics Ogre na PSP, europejskim debiucie strzelaniny Mindjack, a także pierwszych dodatkach DLC do Need for Speed: Hot Pursuit. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o amerykańskiej dacie premiery Tactics Ogre na PSP, europejskim debiucie strzelaniny Mindjack, a także pierwszych dodatkach DLC do Need for Speed: Hot Pursuit. Zapraszamy do lektury.

Tactics Ogre: Let Us Cling Together

Firma Square Enix poinformowała za pośrednictwem oficjalnego bloga PlayStation, że do amerykańskiej premiery długo oczekiwanego portu gry Tactics Ogre: Let Us Cling Together na PSP dojdzie 25 lutego 2011 roku. Produkcja, wydana oryginalnie na SNES-a w 1995 roku, będzie się mogła pochwalić usprawnioną warstwą audiowizualną, a także szeregiem dodatków (w tym scen przerywnikowych i poprawek systemu rozgrywki). Póki co nie wiemy niestety, kiedy dzieło Hiroshiego Minagawy, Yasumi Matsuno i Tsubasy Masao zostanie wydane w Europie.

Wieści ze świata (Need for Speed: Hot Pursuit, Tactics Ogre, Mindjack) 22/11/10 - ilustracja #1

Mindjack

Wiemy natomiast kiedy do naszych sklepów powędruje Mindjack – strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której pokierujemy bohaterem zdolnym przejmować władzę nad umysłami innych osób. Stanie się to dokładnie 18 stycznia. Przypominamy, że produkcja opracowywana przez studio feelplus (Lost Odyssey oraz Ninety-Nine Nights II) oraz firmę Square Enix zostanie wydana na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Need for Speed: Hot Pursuit

Użytkownicy Xboksa 360 i PlayStation 3, którzy zdecydowali się na zakup gry wyścigowej Need for Speed: Hot Pursuit, lecz nie mają wystarczająco dużo czasu na odblokowanie wszystkich znajdujących się w grze samochodów, mogą od dzisiaj dokonać tego przy pomocy specjalnych, płatnych dodatków DLC. Racer Timesaver Pack oraz SCPD Timesaver Pack kosztują 320 punktów Microsoftu lub 3,99 dolara (za każdy) i jak sama nazwa wskazuje, otwierają dostęp do pojazdów znajdujących się po obu stronach barykady – wozów piratów drogowych oraz policjantów. Na pierwsze rozszerzenia z nową zawartość będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Swarm

The Next Big Thing

Deus Ex: Human Revolution

The Last Story

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

NASCAR 2011: The Game

Natural Selection 2

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

SingSing

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Przegląd Tygodnia - zabójcy w kosmosie video magazyn

gry