Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 listopada 2010, 13:35

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: 007: Blood Stone

„Poradnik do gry 007: Blood Stone zawiera dokładne i bogato ilustrowane rozwiązania, dzięki którym bez problemu pokonasz wszystkie etapy przygotowane przez twórców gry. Ponadto znajdziesz w nim cenne wskazówki, które ułatwią ci przetrwanie.”

„Poradnik do gry 007: Blood Stone składa się z kilku części. W Poradach ogólnych znajdziesz wskazówki, które ułatwią ci odnalezienie się w niebezpiecznym świecie Jamesa Bonda. Opis przejścia gry zawiera z kolei dokładne i bogato ilustrowane rozwiązania, dzięki którym bez problemu pokonasz wszystkie etapy przygotowane przez twórców gry. Dział Materiały wywiadowcze to dokładny opis wszystkich 50 materiałów wywiadowczych, które Bond może pobrać na swój telefon komórkowy. Ostatnim działem są Osiągnięcia, w którym wyjaśniono w jaki sposób zdobyć wszystkie dostępne w grze osiągnięcia.” - „Wolfen”

Poradnik do gry 007: Blood Stone

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry 007: Blood Stone w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

007: Blood Stone - poradnik za SMS

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

007: Blood Stone

007: Blood Stone