Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Tanker Truck Simulator 2011 (PC)

Symulator Cysterny PC

Tanker Truck Simulator 2011

Symulator Cysterny to wyprodukowana przez studio Astragon gra symulacyjna z elementami strategii ekonomicznej. Gracz wciela się w rolę właściciela firmy transportowej, specjalizującej się w przewozie paliw.

Symulacje | samochodowe | ciężarówki

PC Windows
Okładka Tanker Truck Simulator 2011 (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30września2010

1kwietnia2011

pudełko PL

Tanker Truck Simulator 2011 to produkcja autorstwa niemieckiego studia astragon Software, w której wcielamy się w rolę zarządcy firmy transportowej. Specjalizacją prowadzonej przez nas działalności gospodarczej jest rozwożenie ropy naftowej z użyciem cystern.

Właściwa gra przypomina przede wszystkim niezbyt skomplikowaną strategię ekonomiczną. Początki naszej firmy są dosyć skromne, aczkolwiek w miarę upływu czasu rozwijamy prowadzony biznes, zatrudniając nowych pracowników, kupując nowe cysterny (pięć różnych modeli do wyboru) i obsługując coraz większą liczbę klientów. Istotny element gry stanowi planowanie tras przejazdów cystern. Za każdym razem musimy uwzględnić zachcianki danego klienta, dowożąc ustaloną ilość ropy na czas i w ściśle wyznaczone miejsce w świecie gry. Okazjonalnie otrzymujemy również propozycje specjalnych zadań, zazwyczaj trudniejszych do zrealizowania, ale za to lepiej premiowanych.

W opisywanej produkcji nie zabrakło elementów symulacyjnych, a to dlatego, że w dowolnym momencie rozgrywki możemy przejąć kontrolę nad jedną z posiadanych cystern i osobiście zająć się rozwożeniem ropy naftowej. Podczas jazdy musimy oczywiście nie tylko umiejętnie korzystać z mapy oraz systemu GPS, ale także przestrzegać obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Co ciekawe, w grze zadbano o wizualizację dodatkowych czynności związanych z transportem ropy naftowej. Mowa tu między innymi o konieczności zaparkowania cysterny w ustalonym miejscu czy manualnym podłączaniu do niej wielkich gumowych węży, dbając jednocześnie o utrzymanie właściwego ciśnienia przy przelewaniu ropy.

Na oprawę wizualną gry Tanker Truck Simulator 2011 składa się przede wszystkim bardzo rozbudowany świat, zbudowany między innymi z miast, wiosek, obszarów przemysłowych oraz ciągnących się kilometrami autostrad. Po drogach jeżdżą oczywiście inne pojazdy. Musimy ich unikać, gdyż wszelakie kolizje wiążą się z ryzykiem uszkodzenia cysterny i nie dowiezienia ładunku ropy na czas. W grze nie zabrakło cyklu całodobowego, zmiennych warunków pogodowych, realistycznej fizyki otoczenia oraz zaawansowanych animacji postaci, przygotowanych w oparciu o technologię motion capture.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 113 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Tanker Truck Simulator 2011

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator Cysterny

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 1.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Rozpoczęła się Wielka Zimowa Wyprzedaż Symulatorów - gry tańsze nawet o 50%
Rozpoczęła się Wielka Zimowa Wyprzedaż Symulatorów - gry tańsze nawet o 50%

wiadomość1 lutego 2012

Dzisiaj wystartowała Wielka Zimowa Wyprzedaż Symulatorów. Do końca miesiąca możecie zakupić nawet o 50% taniej wiele pecetowych gier z serii Symulatorów wydawanych w naszym kraju przez firmę Techland.