Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2012, 12:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Diablo III, The Walking Dead, Quantum Conundrum) 25/7/12

Dziś piszemy m.in. o kolejnym błędzie w Diablo III, dodatkach DLC do gry Quantum Conundrum, łatce do taktycznej strzelaniny ArmA II, a także przygodówce The Walking Dead w wersji na urządzenia mobilne korzystające z systemu operacyjnego iOS. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Colin McRae: DiRT 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Colin McRae: DiRT 2. Dzieło studia Codemasters możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Diablo III

Firma Blizzard udostępniła hotfix eliminujący błąd powodujący, że Czarodziej w grze Diablo III staje się nieśmiertelny. Tymczasem na oficjalnym forum dyskusyjnym pojawiły się doniesienia o kolejnej dziurze w kodzie. Stosując pewne kroki można rzekomo sprawić, że Barbarzyńcy odnawia się 8% energii po każdym wymierzonym ciosie. Instrukcja wykorzystania tego błędu została szybko skasowana z oficjalnego forum.

Quantum Conundrum

31 lipca w serwisie Steam, 14 sierpnia na Xbox Live oraz 15 sierpnia na łamach europejskiego PlayStation Network zadebiutuje dodatek DLC The Desmond Debacle do gry Quantum Conundrum. W jego ramach wprowadzone zostanie nowe skrzydło posiadłości Quadwrangle, w którym rozwiążemy zagadki koncentrujące się wokół „pijącego ptaka Desmonda”. W późniejszym terminie pojawi się rozszerzenie IKE-aramba!. DLC zawierać będzie kolejne skrzydło posiadłości pełne nowych łamigłówek. Premiera odbędzie się 28 sierpnia na Steam, 11 września na Xbox Live oraz 12 września w europejskim PlayStation Network.

ArmA II

Studio Bohemia Interactive udostępniło łatkę 1.62 do gry ArmA II. Patch optymalizuje tryb multiplayer, wprowadzając usprawnienia bezpieczeństwa i działania serwerów, poprawia stabilność, dodaje nowe opcje graficzne, a także polepsza sztuczną inteligencję. Aktualizacja jest dostępna do ściągnięcia pod tym adresem, a pełna lista zmian jest zawarta w dołączonym pliku.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition

Na oficjalnej stronie internetowej gry Baldur’s Gate: Enhanced Edition pojawił się licznik sugerujący, że za 33 godziny (w chwili pisania tej wiadomości) dowiemy się nowych informacji na temat odświeżonej edycji kultowego klasyka. Poznamy wtedy dwie najważniejsze wiadomości – termin premiery oraz cenę tytułu.

The Walking Dead

Studio Telltale Games poinformowało, że jutro w usłudze App Store zadebiutuje pierwszy epizod gry The Walking Dead. Przygodówka znana dotychczas posiadaczom PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360 stanie się dostępna na urządzeniach korzystających z systemu iOS w cenie 14,99 dolarów (ok. 52 złotych) za cały sezon lub 4,99 dolarów za jeden odcinek (ok. 17 złotych). Twórcy dostosowali interfejs do nowej platformy sprzętowej, a w przyszłości wypuszczą kolejne epizody.

Wieści ze świata (Diablo III, The Walking Dead, Quantum Conundrum) 25/7/12 - ilustracja #1
Wersja na urządzenia z systemem iOS otrzymała nieco inny interfejs

Need for Speed World

Z okazji mijających dwóch lat od premiery gry Need for Speed World, firma Electronic Arts udostępniła za darmo wszystkim graczom samochód 2012 Chevrolet Camaro ZL1. Oprócz tego do 27 lipca użytkownicy otrzymywać będą dwa razy więcej punktów doświadczenia i gotówki niż zwykle. Wprowadzono również długo oczekiwaną opcję Free Cam, pozwalającą objąć pełną kontrolę nad kamerą podczas jazdy po mieście, oraz 6 nowych utworów muzycznych.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: