Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2012, 14:25

autor: Sarge

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Ouya, Diablo III) 24/7/12

Dziś piszemy m.in. o wersji beta łatki 1.7 do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, poważnym błędzie w Diablo III, niewielkim rozmiarze konsoli Ouya, a także prezentacji odświeżonego wyglądu PlayStation 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Jade Empire: Special Edition

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Jade Empire: Special Edition. Dzieło studia BioWare możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 3,74 euro (ok. 16 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Diablo III

Na oficjalnym forum Diablo III pojawiła się informacja jak wykorzystać pewien błąd w produkcji studia Blizzard, aby Czarodziej gracza stał się nieśmiertelny. Post został już zedytowany, ale problem nadal istnieje i wywołuje spore kontrowersje, bo w ten sposób można szybko zdobyć wartościowe przedmioty, a następnie sprzedać je w domu aukcyjnym. Na szczęście twórcy już ogłosili, że badają sprawę i postarają się jak najszybciej naprawić usterkę.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Studio Bethesda Softworks udostępniło łatkę 1.7 w wersji beta do pecetowej edycji gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Patch naprawia szereg wykrytych błędów, o których możecie przeczytać na oficjalnym blogu twórców. Aktualizację mogą ściągnąć jedynie osoby, które zgodziły się na testowanie ich wersji beta, wybierając stosowną opcję w menu Steama (instrukcja znajduje się na blogu). Pełna wersja łatki 1.7 ukaże się w najbliższym czasie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360, a dokładna data wydania zostanie ujawniona wkrótce.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Ouya, Diablo III) 23/7/12 - ilustracja #1
Patch 1.7 trafi wkrótce na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360

PlayStation 3

Powołujący się na swoje źródła serwis VG247 poinformował, że firma Sony nie zapowie na targach gamescom odświeżonej wersji PlayStation 3, o której od jakiegoś czasu pojawiają się bardzo wiarygodne plotki. Podobno taka prezentacja na niemieckiej imprezie była planowana, ale japoński koncern z niej zrezygnował, bo w magazynach są jeszcze zbyt duże zapasy aktualnie dostępnej na rynku konsoli. Źródło VG247 potwierdziło również, że jedną z nowych wersji PlayStation 3 będzie ta wyposażona w pamięć flash o pojemności 16 GB.

Ouya

Projektant sprzętu Yves Béhar wypowiedział się w serwisie Kotaku na temat rozmiaru konsoli Ouya, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w serwisie Kickstarter (do tej pory zebrano prawie 5,5 mln dolarów). Okazuje się, że nowa platforma sprzętowa będzie niezwykle mała – Béhar porównał ją do kostki Rubika. Niewielki rozmiar pozwoli nosić Ouya w plecaku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: