Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 sierpnia 2022, 17:33

The Walking Dead 1 i 2 za mniej niż 5 zł i inne hity Telltale w Humble Bundle

Przez najbliższe dwa tygodnie możecie zakupić Humble The Walking Dead 10th Anniversary Bundle. Za niewielką cenę otrzymacie m.in. wszystkie części opowiadające historię Clementine.

Na Humble Bundle do 17 sierpnia dostępny będzie zestaw gier opartych na licencji The Walking Dead. Zawiera on wszystkie tytuły od Telltale Games (zarówno pojedynczo, jak i zbiorcze odświeżone wydanie Definitive) oraz dostępne na VR Saints & Sinners. Paczka jest dostępna w trzech progach cenowych – dwa tańsze zawierają trzy pozycje (wliczając DLC) lub sześć. Szczegóły poniżej. Wszystkie tytuły otrzymamy w postaci kodów na Steam.

Jeżeli zbieraliście się do zakupu gier The Walking Dead, to nie mogliście trafić na lepszą okazję. Pierwsze TWD od Telltale miało premierę w 2012 roku i to z okazji okrągłych urodzin tej produkcji Humble Bundle przygotowało ową ofertę. Za największy zestaw musimy zapłacić minimum 10,26 euro (około 50 złotych), ale możemy wydać dowolną, również wyższą kwotę – Humble Bundle przekazuje część pieniędzy (ustaloną przez nas) na cele charytatywne.

Kup Humble The Walking Dead 10th Anniversary Bundle

Minimum 1 euro (ok. 4,70 zł)

  1. The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season One
  2. The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two
  3. The Walking Dead: 400 Days (DLC do Season One)

Minimum 8,03 euro (ok. 37,90 zł)

  1. zawartość z poprzedniego progu
  2. The Walking Dead: Michonne - A Telltale Games Mini-Series
  3. The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier
  4. The Walking Dead: The Final Season

Minimum 10,26 euro (ok. 48,50 zł)

  1. zawartość z poprzedniego progu
  2. The Walking Dead: The Telltale Definitive Series
  3. The Walking Dead: Saints & Sinners

Obecnie na Humble Bundle możecie dorwać jeszcze paczkę Summer Sims (z Bus Simulatorem 18) na czele, a także Deck Builder Bundle i Amazing Adventures Bundle. Możecie też zapoznać się z mocną ofertą abonamentu Humble Choice na sierpień 2022.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.