Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 sierpnia 2022, 20:25

Mocne Humble Choice na sierpień 2022 - The Ascent, Plague Tale, Hot Wheels

Sierpniowa oferta Humble Choice właśnie wystartowała. Za opłacenie subskrypcji otrzymamy w tym miesiącu osiem gier, w tym Hot Wheels Unleashed, A Plague Tale: Innocence czy The Ascent.

Humble Choice na sierpień jest już dostępne. W tym miesiącu na członków usługi czeka kilka dobrych tytułów, z A Plague Tale: Innocence na czele. Subskrypcja kosztuje jedyne 9,99 euro (około 47 złotych), dlatego warto zastanowić się nad jej wykupieniem, zważywszy że oferuje również m.in. dostęp do kilkudziesięciu uznanych „indyków” w ramach Humble Games Collection oraz Vault.

Tutaj kupicie Humble Choice

Będąc członkiem Humble Choice, w sierpniu otrzymujemy następujące gry:

  1. The Ascent
  2. Hot Wheels Unleashed
  3. A Plague Tale: Innocence
  4. Gas Station Simulator
  5. In Sound Mind
  6. Mind Scanners
  7. Emily is Away
  8. Omno

Wszystkie gry otrzymamy w formie kluczy na platformę Steam. Warto przypomnieć, że Humble Bundle przekazuje część zarobionych pieniędzy na cele charytatywne.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.