Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 sierpnia 2022, 17:05

Emocjonująca gra o kładzeniu torów dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Unrailed!. Tytuł będzie można przygarnąć do 11 sierpnia.

[Aktualizacja] Unrailed! można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Cook, Serve, Delicious! 3?!.

Przez cały miniony tydzień firma Epic Games umożliwiała swoim użytkownikom bezpłatne wcielenie się w osobę prowadzącą firmę koszącą trawniki dzięki rozdawnictwu gry Lawn Mowing Simulator. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, tytuł ten możecie jeszcze przypisać do swoich kont do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, oddane w ręce graczy zostanie Unrailed!.

Unrailed! jest dość oryginalną produkcją opracowaną przez studio Indoor Astronaut. Łączy ona elementy kooperacyjnej zręcznościówki w stylu chociażby serii Overcooked oraz gier typu roguelike. W trakcie zabawy gracze wcielają się w złożoną z maksymalnie czterech osób załogę, dbającą o bezpieczny przejazd pociągu przez różnorodne lokacje generowane proceduralnie. Polega to na zbieraniu surowców oraz kładzeniu torów w taki sposób, by ominąć wszelkie przeszkody.

Brzmi prosto i mało ekscytująco? Być może. Dlatego też twórcy postanowili podlać to wszystko sporą dawką emocji. Skład, o który musimy się troszczyć, znajduje się cały czas w ruchu, dlatego też jesteśmy pod ogromną presją czasu. Jeśli bowiem nie zdążymy wybudować torów w odpowiednim momencie, pociąg się wykolei i dojdzie do katastrofy. Ponadto istnieje opcja rywalizacji z innymi drużynami w trybie Versus.

Unrailed! zostało ciepło przyjęte przez media branżowe. Tytuł może pochwalić się w serwisie OpenCritic średnią ocen na poziomie 75/100 (na podstawie 17 recenzji). Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Unrailed! na platformie Epic Games Store

Unrailed! będzie można odebrać na platformie Epic Games Store do 11 sierpnia. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka pozycja (bądź pozycje) zostanie oddana w ręce graczy jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej